Lyžování v Dolomitech - Plose – Val Gardena – Kronplatz, Schirmer...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof **
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbené lyžování v Dolomitech s návštěvou dech beroucího pochodů čertů (Krampuslauf) v Natzu. Díky zvýhodněným předsezónním skipasům velice výhodný (a zřejmě dlouhodobě nejpopulárnější) lyžařský zájezd do Dolomit. Nejlepší střediska Dolomit, slavná Val Gardena (takřka 200 km sjezdovek), nejmodernější středisko Dolomit Kronplatz (nyní již 116 km sjezdovek) a velké vysokohorské středisko Plose s nejdelší sjezdovkou (9 km) v Dolomitech (celkem přes 60 km sjezdovek) uspokojí všechny lyžaře. Ubytování v léty osvědčeném a oblíbeném penzionu Schirmerhof (ve vesničce Natz) se skvělou stravou.
{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 6.45 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní jihotyrolská strava snídaně formou bufetuvečeře roznášení o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Pension** Schirmerhof se nachází ve vesničce Natz. Je to léty osvědčený a vyhledávaný pension, zejména díky vynikající stravě. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí.VYBAVENÍ: restaurace, sauna, malý bar, W-ifi ve společných prostorách, lyžárna, parkoviště.POKOJE: standardní dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC, některé s možností 1-2 přistýlek.

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 6.45 z parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556/124) přes Olomouc a Brno do Rakouska a Itálie (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). V podvečer příjezd do Natzu, kde se tento den koná slavný pochod čertů Krampuslauf. Očekává se pochod až 500 čertů v bizarních maskách. Pochod sice na několik hodin uzavře střed městečka a zkomplikuje příjezd na penzion (poslední stovky metrů bude zřejmě nutno absolvovat pěšky), ale zábava (svařák, stánky s občerstvením, atraktivní masky, strašení) toto vynahradí. Autobus se zavazadly přijede k penzionu večer po akci, přibližně v době o něco pozdnější večeře (pokud čerti nerozhodnou jinak). Doporučujeme si připravit do autobusu oblečení na návštěvu „čertodromu“. Večeře v pensionu.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní vysokohorské lyžování na Plose (1.100 – 2.450 m, přes 60 km tratí, nejdelší sjezdovka v Dolomitech). Po lyžování návrat naším autobusem zpět do pensionu. Večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování ve slavném středisku Val Gardena s obrovským množstvím sjezdovek v nadmořské výšce až 2.520 m. V podvečer, po lyžování, návštěva pohádkových vánočních trhů v čarokrásném Brixenu, následně dojezd zpět do pensionu. Večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na věhlasný Kronplatz (116 km fantastických sjezdovek) na celodenní lyžování. Večer, po lyžování, odjezd domů přes Korutany, Vídeň, Brno (zde kolem půlnoc).

5. den

Ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.