Lyžování v Dolomitech - Schirmerhof - skipas v ceně / č.7029

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof * *
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

PLOSE - GITSCHBERG JOCHTAL - KRONPLATZ
Oblíbené jarní lyžování v Dolomitech s krátkou návštěvou kouzelného centra Brixenu. Díky zvýhodněným skipasům velice výhodný (a zřejmě dlouhodobě nejpopulárnější) lyžařský zájezd do Dolomit. Skvělá, vysokohorská střediska Dolomit. Nově propojené lyžařské středisko Gitschberg - Jochtal, nejmodernější středisko Dolomit Kronplatz (nyní již 116 km sjezdovek) a velké vysokohorské středisko Plose s nejdelší sjezdovkou (9 km) v Dolomitech (celkem přes 60 km sjezdovek) uspokojí všechny lyžaře. Ubytování v léty osvědčeném a oblíbeném penzionu Schirmerhof (ve vesničce Natz) s vynikající stravou.
{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Gitschberg-Jochtal}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}


Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.15 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v cestovní smlouvě) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní jihotyrolská strava snídaně formou bufetuvečeře roznášení o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Pension** Schirmerhof se nachází ve vesničce Natz. Je to léty osvědčený a vyhledávaný pension, zejména díky vynikající stravě. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí.VYBAVENÍ: restaurace, sauna, malý bar, W-ifi ve společných prostorách, lyžárna, parkoviště.POKOJE: Standardní dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC, některé s možností 1-2 přistýlek.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.15 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakouska a Itálii (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd na ubytování a večeři do oblíbeného penzionu nedaleko Brixenu.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní vysokohorské lyžování na Plose (1.100 – 2.450 m, přes 60 km tratí, nejdelší sjezdovka v Dolomitech). V podvečer prohlídka Brixenu. Návrat do pensionu, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na neustále modernizované, kouzelné středisko Gitschberg – Jochtal. Nyní nabízí 10 lanovek, 6 vleků a téměř 60 km sjezdovek ve výšce 1.300 – 2.512 m. Celodenní lyžování. Po lyžování návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

4. den

Ráno po snídani přejezd na věhlasný Kronplatz (116 km fantastických sjezdovek). Celodenní lyžování, večer odjezd přes Korutany, Vídeň, Brno (zde kolem půlnoc).

5. den

Ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.