Malcesine - Apartmany Laura & Jasmin

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lago di Garda
Název ubytování Apartmany Laura & Jasmin
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 162 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Garda Travel
Popis zájezdu

Populární rotační telekabina v Malcesine Vás vyveze o dobrých 1600m výše. Stanoviště lanovky se nachází jen necelých 200metrů od romantického historického centra města Malcesine. Vchod do jedné z nejmodernějších telekabin sousedí s moderní residencí, a zároveň obchodem a půjčovnou kol. Tzv. bike apartmány jsou nové, moderní, několika kategorií a velikostí. Na dotaz Vám můžeme zaslat i půdorysné plánky apartmánů. Ve zkratce – moderní ubytování za perfektní cenu.

Možnost zkráceného pobytu – min. 3noci (vyjma hlavní sezony)

Vzdálenosti: centru města 200m, jezero/pláž 300m, lanovka Monte Baldo 20m

Popis ubytování

Ubytování: klimatizované apartmány několika velikostí – MONO – BILO – Trilo. Některé s výhledem na jezero, do většiny apartmánů jde přidat za příplatek další lůžko (případně dvě). V residenci najdeme prádelnu, je zde vířivka pro 5 osob, parkoviště.
Mono 2 – jednopokojový apartmán o rozloze 30m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, lůžko pro 2 osoby. Možnost 3.lůžka (na dotaz v CK – viz příplatky)
BILO 2- dvoupokojový apartmán o rozloze 40m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, oddělená ložnice. Možnost přidat až 2 lůžka a navýšit kapacitu na 4 osoby (na dotaz v CK – viz příplatky).
Trilo 4 – dvoupokojový apartmán s dalším patrem o rozloze 55-60m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, oddělená ložnice, další ložnice v patře. Možnost přidat až 2 lůžka a navýšit kapacitu na 6 osob (na dotaz v CK – viz příplatky)

Vzdálenosti: centru města 200m, jezero/pláž 300m, lanovka Monte Baldo 20mTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Lago di Garda: Výlety za středověkem, vodopády i labužnickými pokušeními Nejsevernější část jezera Lago di Garda leží v Trentinu, které bylo součástí Rakousko-Uherska. Je známé především jako ráj letních sportů ale má co nabídnout po celý rok. Podzim u jezera je příjemnější, než letní měsíce. Teploty průměrně mezi 20 - 25°C, méně turistů a není problém sehnat ubytování.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.