Msc Armonia - nejkrásnější ostrovy západního Středomoří

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sicílie, Tindari
Název ubytování Msc Armonia
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 11 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Trasa plavby:Janov (Itálie)- Marseille (Francie) - Mahón (Menorka, Španělsko) - Cagliari (Sardinie, Itálie)-- La Valetta (Malta) - Messina (Sicílie, Itálie) - Civitavechia (Itálie) - Janov
Specifikace:Týdenní plavba nejkrásnějšími destinacemi západního Středomoří na nově zrekonstruované lodi MSC Armonia! A bez dne na moři! Navíc, v termínu podzimních prázdnin od 22.10.2016 lze dokoupit autobusovou dopravu z Brna za 2990 Kč za osobu - pouze u CK JOHOHO!
Informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma dospělými osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.
Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!!Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem. Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář. Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu. Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Popis dopravy:
Autobusová dopravy z Brna do přístavu a zpět je možno dokoupit, cena 2990 Kč za osobu.

Popis stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci.

Popis ubytování

Ubytování bývá v několika typech kajut. Vnitřní kajuta bez okna, vnější kajuta s oknem, balkónová kajuta, apartmány (suite) různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí a dále dle typu kajuty. Pokojová služba je Vám k dispozici celý den. Lodní vybavení a služby v ceně: salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Placené služby : Kadeřnické, kosmetické, welness, telefon a internet, čistítna, prádelna, jídlo á la carte v některých restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.

Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubuKategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládežKategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, nápojový balíček Allegrissimo24h, lázeňský balíček (přístup k termálním apartmá, masáž dle vlastní volby, solárium (10 min.), uvítací koktejl), deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restaurac

Program zájezdu

1. den

Janov , Itálie:: Připlutí: - Odplutí:17:00

2. den

Marseille , Francie: výlety a info: ostrov If s pevností (Monte Cristo), rybářská vesnička Cassis, katedrála Notre Dame de la Garde, palác Longchamps, Avignon - město papežů s návštěvou papežského paláce, Aix en Provence - Mazarinova residence, prohlídka Starého města Připlutí: 09:00 Odplutí: 16:00

3. den

Mahón , Menorka, Španělsko:: Připlutí: 07:00 Odplutí:15:00

4. den

Cagliari , Sardinie, Itálie:: Připlutí: 11:00 Odplutí:17:00

5. den

La Valetta , Malta: výlety a info: zahrady Barakka s výhledem na přístav, katedrála Sv. Jana s mistrovskými díly od Caravagigia, Mdina - tzv. tiché město, které navštívil apoštol Pavel, se středověkými uličkami a hradem, Rabat - město řemeslníků a výroby suvenýrů a slavné katakomby, Mosta s proslulou rotundou sv Marie, jejíž kopule byla vyrobena zcela bez lešení a patří k nevětším v Evropě, vyjížďka na člunu na ochutnávku maltského vína, prohlídka megalitických chrámů starších než egyptské pyramidy, Marsaxlokk - rybářská vesnička s proslulými rybářskými loděmi, pro které jsou typické velké malované oči, Jeep tour - off road výlet vesničkami a pobřežím, návštěva Marine parku s možností obdivovat zblízka delfíny či s nimi dokonce plavat Připlutí: 13:30 Odplutí: 21:00

6. den

Messina - Sicílie , Itálie výlety a info: Taormina - překrásné středomořské městečko, nádherné pláže, kamenné uličky plné barev a skvělé atmosféry, antické divadlo z dob řecko - římských, výlet na Etnu, Jeep Tour, Tindari - malé přímořské městečko řeckého původu a jeho Svatyně Černé matky Boží Připlutí: 7:30 Odplutí: 13:30

7. den

Civitavecchia (Řím), Itálie:výlety a info: Vatikán a jeho pamětihodnosti; Vatikánská muzea a Lateránská bazilika; Vatikánské zahrady, chrám a náměstí svatého Petra; Forum Romanum; Domus Aurea; Piazza Navona; Via Venetto; Španělské schody; Pantheon; Koloseum; Andělský hrad; křesťanské, renesanční a barokní památky Říma, fontána du Trevi; prohlídky s průvodcem i bez; s obědem i bez; Ancient Ostia – archeologické vykopávky na okraji Říma, kdy se přenesete do antické doby impéria Připlutí: 09:00 Odplutí: 19:00

8. den

Janov, Itálie: Připlutí:09:00 Odplutí:-   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.