Msc Fantasia - velikonoční miniplavba s delegátem - stojí 2 dny...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sicílie, Cefalú
Název ubytování Msc Fantasia
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 16 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Trasa plavby:Janov (Itálie) - Barcelona (Španělsko) - Palma de Mallorca (Španělsko) - Marseille (Francie) -Janov (Itálie)
Specifikace:Zajímavá miniplavba s českým delegátem a autokarovou dopravou v ceně. Nyní mimořádná nabídka balkonových kajut s valentinským balíčkem - pamlsky a víno muškát za super ceny! Akce je vhodná na jako vyzkoušení plaveb pro nováčky a vzhledem k cenové dostupnosti také jako minidovolená pro ty, kdo již plavby znají. Vzhledem k velikonočním svátkům a víkendu nespotřebujete téměř nic z dovolené a celé dva dny a noc na jarní rozkvetlé Mallorce jistě potěší! Krytý bazén na lodi dovolí koupání za každého počasí. Rozhodně skvělá volba!


Informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma dospělými osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.
Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!!Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem. Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář. Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu. Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Popis dopravy:
Doprava autokarem je již v ceně zájezdu. odjezdová místa jsou Praha a Brno.

Popis stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci.

Popis ubytování

Ubytování bývá v několika typech kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, trezorem a dále dle typu kajuty. Pokojová služba je Vám k dispozici celý den. Lodní vybavení a služby v ceně: salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Placené služby : Kadeřnické, kosmetické, welness, telefon a internet, čistítna, prádelna, jídlo á la carte v některých restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.

Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubuKategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládežKategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, nápojový balíček Allegrissimo24h, lázeňský balíček (přístup k termálním apartmá, masáž dle vlastní volby, solárium (10 min.), uvítací koktejl), deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restaurac

Program zájezdu

1. den

V odpoledních a večerních hodinách odjezd autobusem z ČR - Trasa Brno - Praha - Plzeň - Rozvadov - Janov (Itálie)

2. den

Janov, Itálie:V ranních nebo dopoledních hodinách příjezd do přístavu, poté nalodění a oběd na lodi. Odpoledne volno, bezpečností nácvik a poté odplutí z přístavu Připlutí: - Odplutí:17:00

3. den

Barcelona, Španělsko:možnosti fakultativních výletů a info: FC Barcelona a největší evropský fotbalový stadion - exkurze s panoramatickou vyjížďkou po městě, zábavný vodní park Fantasy Island, výlet do hor a klášter Montserrat, Gaudi tour, vycházka po největších pamětihodnostech Barcelony - Sagrada Familia, Palau Guell, gotická čtvrť, výlet do vesnice Sitges jižně od Barcelony - možnost koupání na místní pláži, výlet do starého města Tarragona, flamenco show a ochutnávka sangríje, noční Barcelona a testování tapas, návštěva mořského akvária Připlutí: 13:00 Odplutí: 23:59

4. den

Palma de Mallorca : výlety a info: Dračí Jeskyně, Večeře a Show v Son Amar, Marineland, historická pevnost Bellver Castle, gotická čtvrť s katedrálou, Plaza de Toros, továrna s perlami Připlutí: 09:00 Odplutí:

5. den

Palma de Mallorca : Připlutí: Odplutí: 19:00

6. den

Marseille , Francie: výlety a info: ostrov If s pevností (Monte Cristo), rybářská vesnička Cassis, katedrála Notre Dame de la Garde, palác Longchamps, Avignon - město papežů s návštěvou papežského paláce, Aix en Provence - Mazarinova residence, prohlídka Starého města Připlutí: 12:00 Odplutí: 20:00

7. den

Janov, Itálie: Vylodění a odjezd autobusu, před půlnocí příjezd do Připlutí:09:00 Odplutí:-

8. den

krátce po půlnoci příjezd do ČR   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.