Nuovo Natural Village

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Marche, Porto Recanati
Název ubytování Nuovo Natural Village
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 968 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Celoročně otevřený kemp u pláže cca 4 km od letoviska Porto Recanati nabízí ubytování v nových pohodlných bungalovech. Villaggio se rozkládá na ploše 6 hektarů, tvoří jej 275 dřevěných domečků a od pláže jej odděluje pouze pás se železnicí (k pláži vede podchod).
Hostům je k dispozici obchod, restaurace, sportovní i dětská hřiště, půjčovna kol, prádelna na žetony, v celém areálu připojení Wi-Fi zdarma a internet point na recepci, nový bazén pro dospělé i děti a sluneční terasa s lehátky, plážový bar s pizzerií, animační a sportovní programy (v italštině), miniclub (pro děti 4-10 let) a juniorclub (mládež 11-16 let). Plážový servis - slunečník, lehátko a křesílko/chalet je za poplatek 13 EUR/den.
V areálu je také k dispozici několik speciálních bezbariérových bungalovů (pouze typ bilo) pro handicapované (včetně upravené koupelny, nutno vyžádat předem), mají i vyhrazené místo na pláži s odpovídajícím přístupem.
Pobyt s pejskem do 5 kg povolen za poplatek 8 €/den.
Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze v místní restauraci. V okrajových termínech lze objednat také zkrácený/prodloužený pobyt nebo zvolit jiný nástupní den.
(trilo5): cca 30 m2 + 5 m2 veranda - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna, veranda s posezením, TV, trezor, klimatizace

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, bezbariérový přístup, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.