Park Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Baja Sardinia
Ubytování Park Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 25 510 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Park Hotel je situován u soukromé písčité pláže v malebném středisku Baja Sardinia v krásném zákoutí Sardinie. Hotel se skládá ze zděných bungalovů, postavených v tradičním místním stylu obklopených typickým středomořským rostlinstvem, a z hlavní budovy s recepcí a restaurací. Je známý svým krásným výhledem z terasy hotelu. V centru Baia Sardinia (cca 2,5 km) je široký výběr barů a restaurací. Porto Cervo je vzdáleno cca 9 km. Letiště v Olbii leží přibližně 35 km od hotelu.

Pokoje
Park Hotel má 70 útulných pokojů (plocha asi 16 m²) zařízených v tradičním sardinském stylu s originálním nábytkem zdobeným regionálními vzory. Dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) s výhledem na zahradu jsou vybaveny koupelnou se sprchou a fénem, klimatizací (většinou automaticky ovládanou), TV, telefonem, bezplatným trezorem, mini-barem (spotřeba za poplatek). Většina pokojů má malou terasu nebo verandu se stolem a židlemi. Za příplatek a po potvrzení na základě předchozí objednávky jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře.
Na objednávku bezplatně postýlka pro děti do 2 let.

Vybavení
Recepce 24 hod., bezplatný Wi-Fi internet v hale, restaurace s výhledem na moře (7:30 - 9:45 a 20:00 - 21:30), bar s terasou a stoly, snack bar u bazénu, piano bar, pro dospělé osoby k dispozici velký bazén s mořskou vodou nepravidelného tvaru s bezplatnými lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště s mořskou vodou, vnitřní vířivka. Přímo u hotelu se nachází menší písčitá pláž s lehátky a slunečníky zdarma s pozvolným vstupem do moře, plážové osušky - první zdarma, druhá za poplatek cca 6 EUR. Ve středisku Baia Sardinia se nachází rovněž veřejná pláž (poplatek cca 30 EUR /den/ za komplet (lehátko + slunečník).

Strava
Snídaně formou bufetu a teplé večeře (hlavní jídlo servírované, přílohy a moučníky podávané formou bufetu). Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. V restauraci jsou dostupné dětské židličky. Park Hotel organizuje jedenkrát týdně sardinský večer s lokální kuchyní a živou hudbou.

Sport a zábava
Hotel organizuje jednoduché animační programy na pláži v době 9:30-12:30, 15:30-17:00 a 21:00-23:00. Mini-klub pro děti (červen-září). 2 tenisové kurty (využití bezplatné, je nutno mít vlastní vybavení), kánoe, stolní tenis, dětské hřiště.

Místní hodnocení
****

Náš názor
Vysněné místo pro prázdniny v nezapomenutelném stylu. Doporučujeme zejména osobám, které vyhledávají klidnou a tichou atmosféru. Park Hotel se pyšní skvělou kuchyní a profesionální obsluhou, v přátelském a jedinečném sardinském stylu.

Jiné 
www.parkhotelbajasardinia.it

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramDen 1
Odlety z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow na zvoleném letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na www.r.pl/rozklady. Po příletu se setkáte s delegátem a následuje transfer do hotelu.
Upozornění! Klienti, kteří přiletí na Sardínii pozdě večer, nebudou mít ten den večeři.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a na fakultativní výlety.

Den 8 (nebo15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letišti, odlet do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště-hotel-letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výhody, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování a nápoje nad rámec uvedený v popisu stravování a další osobní výdaje.Výlety v okolíCOSTA SMERALDA (SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ) - NURAGHE a TOMBA DEI GIGANTI (cena cca 70 EUR)
Jeden den, dvě tváře Sardinie. Výlet do jednoho z nejznámějších a nejhezčích míst světa - na Smaragdové pobřeží. Během našeho výletu navštívíme Porto Cervo, městečko které je srdcem Costa Smeralda, jemuž dominuje magická a výjimečná atmosféra. Budete moci obdivovat jachty ukotvené v malebném turistickém přístavu, vily hvězd a kouzelná zákoutí tohoto výjimečného místa. Počítá se i s volným časem na nákupy v renomovaných buticích, procházkou městem či chvilkou na chutný aperol spritz. 

KORSIKA - BONIFACIO (cena cca 97 EUR)
Korsika nazývaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl navštívit každý, kdo miluje nádherné výhledy a útulná městečka. Zveme Vás na jednodenní výpravu do nejhezčího města na Korsice – Bonifacia. Vyplouváme z přístavu v Santa Teresa di Gallura. Plavba lodí trvá asi 50 minut. Bonifacio, situované na vysokém útesu, nás již v přístavu uvítá dech beroucími výhledy. Během našeho výletu navštívíme městečko na palubě turistického vláčku (za poplatek cca 5 EUR), díky němuž dojedeme do horní části města obklopeného obrannou zdí. Kromě toho bude čas na procházku zákoutími města, na nákupy v různých obchůdcích či na posezení v jedné z malebně položených hospůdek a rozplývat se krásnými výhledy.

SOUOSTROVÍ LA MADDALENA - "DOLCE FAR NIENTE" - V NÁDHERNÉ SCENÉRII- cena cca 70 EUR (dle umístění hotelu)
Jedna z atrakcí, kterou jsme pro Vás připravili je plavba po nádhreném souostroví La Maddalena. Začátek výletu je v osadě Palau nebo Baja Sardinia. Na palubě lodi strávíme většinu našeho dne, budeme mít příležitost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa při poznávání souostroví La Maddalena, které se skládá ze sedmi hlavních ostrovů (La Maddalena, Caprera, Santo Stefano, Spargi, Budelli, Santa Maria, Razzoli) a nespočetného množství malých ostrůvků. Zátoky, pláže a samozřejmě moře nabízejí nezapomenutelné scenérie a fascinující barvy. Během výletu se zastavíme na ostrově Santa Maria, kde bude čas na nákupy, procházku a poté poplujeme na ostrov Spargi, kde si užijeme lazurovou vodu, nádherné pláže a samozřejmě sardinské slunce. V ceně výletu je občerstvení na palubě lodi.JinéSARDÍNIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankoy a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu – tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l – cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Poštovní služby
Známka na pohled stojí asi 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel – to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména kvůli jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Letoviska na Sardínii:
Santa Teresa, Baja Sardinia, San TeodoroTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.