Poggio all´Agnello

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, San Vincenzo
Název ubytování Poggio all´Agnello
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 012 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Resort Poggio all´Agnello uprostřed toskánské krajiny se nachází 2 km od pobřeží, na klidném místě mezi městečky San Vincenzo a Piombino. Původní historická usedlost po kompletní rekonstrukci se skládá z 8 budov s celkem 202 apartmány, nechybí recepce, restaurace s barem, kongresový sál, a prostorné parkoviště. Hosté mohou využívat tři bazény: olympijský, dětské brouzdaliště a vyhřívaný bazén s hydromasážemi, čtyři sportovní hřiště (přes den zdarma, večer s osvětlením za poplatek) a rozlehlou zahradu s parkem a dětským hřištěm.
Ve společných prostorách možnost wi-fi (v ceně), prádelna na žetony, pobyt s pejskem za 16 €/den (na vyžádání, pustí jej pouze do některých apartmánů). V areálu je dále k dispozici minimarket, půjčovna kol a parkoviště. Za poplatek je možno využívat plážový mikrobus (cca červen-srpen).
Všechny apartmány mají TV, trezor, klimatizaci, fén, telefon, do některých lze vyžádat přistýlku a nebo balkon/terasu. Cena zahrnuje vyhrazené parkovací místo (další auto za poplatek).

Od 1.4.2012 zavedlo město Piombino tzv.pobytovou taxu (turistickou daň), platí se na místě při příjezdu a její výše je cca 1,5 €/osoba/den (děti do 12-ti let bez poplatku).
(bilo5): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna. V otevřeném podkroví prostor pro další lůžka.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, golfové hřiště v blízkosti, myčka, TV, trezor, klimatizace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.