Pohodový týden v Alpách - Itálie - Gurmánské Lago

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Evropa, Itálie
Název ubytování Ubytování Ldl
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 17 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: 6x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, 1x místní speciality.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceItálie je překrásná středomořská země

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Milana, přeprava mikrobusem do hotelu v CINQUE CASE (210 m) ubytování, večeře, možnost prohlídky vinného sklepa v prostorách hotelu s unikátní sbírkou historických i současných vín.

2. den:

snídaně, odjezd do MENAGGIO, přejezd lodí do BELLAGIO. Prohlídka městečka na břehu jezera LAGO DI COMO, dále lodí k vile CARLOTTA, prohlídka zahrad. Ostatní možnost výstupu na LA CROCETTA, odkud je nezapomenutelný výhled na jezero, dále přes IL DOSSONE až k vile, prohlídka zahrad s ostatními, pak odjezd do hotelu, večeře.

3. den:

snídaně, odjezd do průsmyku PASSO DEL MAJOLA (1 815 m), základní varianta (2 z 5; 6 hod., ↑100 m, ↓100 m): výstup k jezeru LAGO DA CAVLOS (1 907 m) a přes MOTA SLACINA kolem dalšího jezera LAGO DA BITABERGH (1 854 m) zpět do průsmyku, poté ještě možnost výstupu k ledovcovým mlýnům (1 900 m), odkud je jedinečný výhled do BREGAGTAL. Odjezd do hotelu, večeře místní speciality.

4. den:

snídaně, lehčí odpočinkový den, odjezd do světoznámého švýcarského italsky mluvícího LUGANA, krátká procházka po promenádě kolem jezera, pak výjezd pozemní lanovkou na SAN SALVATORE s překrásným výhledem na jezero, zpět do Lugana, přejezd busem do MELIDE, návštěva miniaturního světa SWISS MINIATUR, potom ještě zastávka v čokoládovně CASLANO, ochutnávka vyhlášené švýcarské speciality, odjezd do hotelu, večeře.

5. den:

snídaně, základní varianta (1,5 z 5; 4 hod., ↑300 m, ↓300 m): odjezd do COLICA, pěšky kolem trosek pevnosti FORTE DI FUNTES, krásnou cestou podél jezera LAGO DI COMO až do COLICA, poté lodí na druhou stranu do DOMASO (200 m). Odtud pěšky krátkým výstupem do VERCANA (500 m) a traverzem až do hotelu. Lehčí varianta je po přeplutí jezera prohlídka DOMASA a poté místním busem do hotelu (3 km). Večeře.

6. den:

snídaně, dopoledne lehčí túra k nádherným vodopádům CASCATE DELL ACQUA FRAGGIA, odpoledne fakultativně návštěva vinařství NINO NEGRI (proslulého výrobou nejkvalitnějších italských vín) včetně ochutnávky, večeře.

7. den:

snídaně, dopoledne vyklizení pokojů, odjezd na letiště v Milaně, přelet do Prahy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.