Pohodový týden v Alpách - Itálie - Hory a moře Tos

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Evropa, Itálie
Název ubytování Ubytování Hmt+Pdt
Typ ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 12 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře toskánské menu o 3 chodech včetně sklenky vína a šálku kávy.

Popis ubytování

Ubytování:Ubytování máme v jedinečném rustikálním toskánském ***hotelu. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, sat. TV, ledničkou a za příplatek klimatizací.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceItálie je překrásná středomořská země

Program zájezdu

1. den:

odjezd z ČR do Itálie.

2. den:

ráno příjezd do COZZANO (265 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, základní varianta (náročnost 1 z 5, 3 hod., ↑100 ↓100 m): od hotelu půjdeme na krátkou procházku po okolí vozovou cestou s krásnými výhledy do okolí, poté odpočinek u hotelového bazénu s panoramatickým pohledem do údolí. Fakultativně možnost vypůjčení horských kol, italská večeře.

3. den:

snídaně, odjezd buse do SIENY, která patří mezi největší klenoty Toskánska a nikdo by její návštěvu neměl vynechat. Ve městě můžete obdivovat řadu uměleckých děl jako jsou DUOMO, který se nachází na Rudém náměstí PIAZZA DEL CAMPO, Sál poutníků v SANTA MARIA DELLA SCALA, knihovnu PICCOLOMINI, nebo se jen tak toulat starými uličkami a vychutnávat atmosféru v místních kavárnách nebo ochutnat vynikající vína. Všichni pozdě odpoledne odjezd na hotel, toskánská večeře.

4. den:

snídaně, základní varianta (1,5 z 5, 3 hod., ↑240 m, ↓240 m): od hotelu pěšky přes COZZANO, dále ke kostelu SANT OTTAVIANO, po krátké prohlídce dále k cíli - vodopádům CASCATELLE DELLA NERA (500 m), zpátky částečně stejnou cestou. Odpoledne návštěva soukromého sklípku, ukázka výroby vína a olivového oleje včetně ochutnávky. Zpět na hotel, večeře.

5. den:

snídaně, odjezd busem na pobřeží do nádherného přímořského městečka CASTIGLIONCELLO, které stojí na ostrohu Ligurského moře, obklopeno borovými lesy a kopci. Najdete zde malé zátoky, zálivy a písečné pláže. Celodenní koupání v čistém moři, ale i krásné procházky podél moře, prohlídka městečka s nádhernou strážní věží či ochutnávka výborné italské zmrzliny. Odpoledne odjezd na hotel, italská večeře.

6. den:

snídaně, odjezd busem do města SAN GIMIGNANO, které patří ke klenotům celého Toskánska, ale stále si uchovává jedinečnou atmosféru starobylých uliček. Město je známé jako místo s krásnými kostely. Můžete vystoupat také do jediné otevřené věže a kochat se dalekými výhledy do toskánské přírody. Přejedeme na ochutnávku sýrů do místní vyhlášené sýrárny PINZANI, poté do majestátného toskánského města VOLTERRA, které leží na skalnatém vrcholku - navštívíme alabastrovou dílnu, shlédneme ukázku práce místního mistra, prohlédneme středověké opevnění města. Všichni odjezd do hotelu, večeře.

7. den:

snídaně, dopoledne odjezd do PISY, prohlídka vyhlášené šikmé věže a odjezd do ČR.

8. den:

příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.