Pohodový týden v Alpách - Itálie - Jezero Molveno

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Evropa, Itálie
Název ubytování Ubytování Afa+Pbd
Typ ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 13 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: polopenze - Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře formou menu o 3 chodech + salátový švédský stůl. 1 x pro nás majitelé připravili galavečeři.

Popis ubytování

Ubytování:Pokoje v *** hotelu na břehu jezera mají vlastní sociální zařízení, sat.TV a telefon. Součástí hotelu je bazén, přímo na břehu jezera s kouzelným pohledem na jezero.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceItálie je překrásná středomořská země

Program zájezdu

1. den:

odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.

2. den:

příjezd do MOLVENA (865 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, poté procházka do centra městečka MOLVENO a zpět kolem bio jezera LAGO DI BIOR a po břehu jezera MOLVENO až k hotelu, odpolední koupání v jezeře či hotelovém bazénu. Večeře.

3. den:

snídaně, pěšky na lanovku k chatě LA MONTANARA (1 525 m), základní varianta (náročnost 2,5 z 5, 5;5 hod., ↑1 100 m, ↓1 050 m): od horní stanice výstup na MANTISELLO (1 838 m) a zpět okružní cestou SENTIERO FRASSATI buď zpět do MOLVENA nebo lehčí varianta jen k horní stanici kabinkové lanovky a sjezd dolů do Molvena lanovkou. Všichni do hotelu pěšky.

4. den:

snídaně, odjezd busem do ANDALO (1 072 m), poté lanovkou na DOSSO PELA (1 776 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑340 m, ↓1200 m): jedinečnou panoramatickou cestou po hřebenu až do hotelu s obdivuhodnými výhledy jak na oblast Tranta či na jezera Andalo a Molveno. Nejdříve výstup na LA RODA (2 104 m), přes průsmyk S.ANTONIO (1 893 m) a další průsmyk S.GIACOMO (1 963 m) a dále sestupem přímo k hotelu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 4 hod., ↑340 m, ↓340 m): jen výstup na LA RODA (2 104 m) a okruhem zpět k horní stanici lanovky a sjezd do údolí, odkud se přesuneme do hotelu naším busem. Všichni galavečeře.

5. den:

snídaně, trochu odpočinkový den s návštěvou nejhezčího města jižního Tyrolska – TRENTO, možnost prohlídka hradu CASTELLO DEL BUONCOSIGLIO, dále katedrála (dóm) svatého VIGILIA, NEPTUNOVA kašna či procházka úzkými uličkami s příjemnou atmosférou, při zpáteční cestě fakultativně návštěva vyhlášených sklepů ROTARI s ochutnávkou vína, odjezd do hotelu, večeře.

6. den:

snídaně, pěšky k lanovce. Základní varianta (2 z 5; 5 hod., ↑100 m, ↓550 m): jedinečná túra pod východním hřebenem GRUPPO DI BRENTA, vyjedeme lanovkou k chatě DEL PRADEL (1 357 m) nad jezero, krásnou stezkou s výhledy do údolí až k chatě CROZ DELL ALTISSIMO (1 430 m), odtud po vozové cestě zpět do MOLVENA (868 m). Túra se dá prodloužit o výstup na chatu SELVATA (1 657 m) a poté po druhé straně údolí přes chatu MALGA DI ANDALO (1 362 m) zpět do hotelu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 2 hod., ↑100 m, ↓100 m): od horní stanice kabinky jen sestup k jezeru a podél jezera do hotelu.

7. den:

snídaně, dopoledne odjezd do ČR, příjezd pozdě večer.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.