Pohodový týden v Alpách - Itálie - Turistika a moř

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Evropa, Itálie
Název ubytování Ubytování Trr+Dct
Typ ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 12 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: polopenze - snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem.

Popis ubytování

Ubytování:ubytování jsme v *** hotelu v blízkosti pláže v útulných, 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat. TV, ledničkou i klimatizací.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceItálie je překrásná středomořská země

Program zájezdu

1. den:

z ČR odjezd v odpoledních hodinách do Itálie.

2. den:

ráno příjezd do CAVI, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odjezd do městečka SESTRI LEVANTE, jehož atmosférou byl okouzlen i Hans Christian Andersen, který zde pobýval v roce 1833. Prohlídka půvabné promenády i historického středu městečka. Zpět buď pěšky, nebo fakultativně místním busem. Všichni večeře.

3. den:

snídaně, odjezd busem do LEVANTO, základní varianta (2 z 5; 6 hod↑ 390 m, ↓ 390 m): po krátké prohlídce města nastoupíme na první část věhlasné cesty v Cinque Terre, tentokrát přes MONTEROSSO (krátká prohlídka, možnost oběda či občerstvení) až do VERNAZZA, kde opět po krátké prohlídce odjedeme vlakem zpět do Levanta. Lehčí varianta je vynechání části trasy a to Levanto-Monterosso. Všichni odjezd busem do hotelu, večeře.

4. den:

snídaně, odjezd vlakem do SANTA MARGHERITA, kde dále pojedeme fakultativně lodí až SAN FRUTTUOSO, krátká zastávka, možnost koupání v překrásně čisté vodě, přejezd zpět do PORTOFINA, kde můžeme obdivovat jedno z nejhezčích městeček celé Itálie a opět lodí do Santa Margherity. Prohlídka vyhlášené vily DURAZZO s okouzlující zahradou, všichni odjezd na hotel opět vlakem. Večeře.

5. den:

snídaně, odjezd busem do LEVANTO, vlakem do RIOMAGGIORE, základní varianta (2 z 5; 6 hod,↑ 200 m, ↓ 200 m): tentokrát dokončíme poslední úsek cesty přes skalnatá města tzv. Cestou lásky /v případě uzavření - náhradní program/ do MANAROLY, kde můžeme opět obdivovat krásu tohoto místa a dále přes CORNIGLII, kde se můžeme občerstvit, až do VERNAZZA, kde nastoupíme na vlak a dojedeme zpět do Levante. Všichni busem na hotel, večeře.

6. den:

snídaně, volný den, koupání, možnost vypůjčení kola nebo fakultativně vlakem návštěva dalšího městečka Ligurské riviéry – RAPALLO, kde můžete obdivovat sídlo panovníka maltézských rytířů CASTELLO DI PUNTA PAGANA či historickou věž FIESCHI a TORRE CIVICA a mnoho dalšího. Zpět opět fakultativně vlakem. Všichni večeře.

7. den:

snídaně, zastávka v TRENTU, odjezd do ČR.

8. den:

do ČR příjezd v ranních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.