Residence 3 Signori

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Valtellina, Santa Caterina
Ubytování Rezidence 3 Signori
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 5 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování Jen pokoje. Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované s výběrem z několika teplých předkrmů a hlavních jídel, bufet salátů, sýrů , ovoce a dezertů.

Popis ubytování

PolohaCentrum 200 m, skiareál S. Caterina 30 m, skibus po S. Caterině 10 m, skibus Bormio 250 m.VybaveníRecepce/společenská místnost, restaurace/pizzerie/bar, WI-FI (za poplatek), kongresový sál, sluneční terasa, dětský koutek, trezor, lyžárna, výtah, parkoviště, garáž za popl. Za poplatek bazén s vířivkou, za poplatek a pro osoby od 15 let sauna, pára, posilovna a další služby relaxačního centra.UbytováníMono pro 4 osoby, cca 45 m2, obývací pokoj s kuch.koutem, manželskou postelí a rozkl. gaučem pro 2 osoby. Bilo pro 4-5 osob, 50 m2, ložnice s manž.postelí a případně 1 samostat.lůžkem, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 osoby( někdy ložnice bez okna). Možno vyžádat i trilo pro 6-7 osob či quadrilo pro 8 os. Apartmány mají vlastní přáíslušenství, SAT TV, telefon, fén. Zpravidla balkonApartmány a pokojeMono pro 4 osoby, cca 45m2,  – obýv. pokoj s kuch. koutem, manž. postelí a rozkl. gaučem pro 2 osoby. Bilo pro 4-5 osob, cca 45m2,  – ložnice s manž. postelí a případně 1 samostat.lůžkem, obýv. pokoj s kuch. koutem a rozkl. gaučem pro 2 osoby (někdy ložnice bez okna). Možnost vyžádat trilo pro 6/7 či quadrilo pro 8 osob.Apartmány mají příslušenství, SAT TV, telefon, fén, nápoj. lednička , zpravidla balkon.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceV národním parku Stelvio v údolí Valfurva, pod horským průsmykem Passo Gavia, se nachází další středisko Alta Valtelliny - Santa Caterina. Městečko, ležící v nadmořské výšce 1 740 m, je proslaveno především díky místní rodačce Deborah Compagnoniové, několikanásobné mistryni světa ve sjezdovém lyžování.

Terény: Zdejší lyžařský areál sice nepatří mezi obry, ale co se týče sklonu a povahy sjezdových tratí, tak má co nabídnout především velmi náročným lyžařům. Naopak lyžaři méně zdatní zde ideálních tratí moc nenajdou. Velkou výhodou je zde skutečnost, že převážná část místního lyžařského areálu (vrchol Cresta Sobretta dosahuje nadmořské výšky 2 725 m) leží na severním svahu, což mu zaručuje výborné sněhové podmínky každoročně až do dubna. Lyžaři, kterým by areál v Santa Caterině nepostačoval, mají samozřejmě možnost v rámci skipasu 4 údolí lyžovat i v areálech dalších. Především 12 kilometrů vzdálené Bormio musí svou bohatou nabídkou „douspokojit“ úplně každého. Neopomenuti zde však nezůstali ani vyznavači bílé stopy, pro které jsou zde připraveny dva výborně preparované běžecké okruhy v délkách 8 a 10 kilometrů, které byly v předminulé sezóně hostiteli závěrečných bojů Světového poháru, na své si přijdou i skialpinisté.


Typy skipasů:
Santa Caterina: platí pro skiareál Santa Caterina.
4 Valli: platí pro skiareály Bormio, San Colombano a Santa Caterina.
Alta Valtellina: platí pro skiareály Bormio, San Colombano, Santa Caterina a Livigno (Mottolino a Carosello).


Výhody: Sjezdovky určené pro středně a velmi zdatné lyžaře, velmi dobré sněhové podmínky trvající až do jarních měsíců, široká nabídka skialpinistických tras.


Nevýhody: Nepříliš velká souhrnná délka sjezdových tratí, starší přepravní zařízení, menší nabídka aktivní polyžařské zábavy.

SNOWBOARD EXTRA:
Bez snowparku: možnost využít možností v oblasti Alta Valltelina.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.