Residence Ables

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Santa Caterina, Sant Antonio Valfurva
Název ubytování Residence Ables
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 5 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaSant Antonio Valfurva, centrum - 150 m, skiareál Bormio - 4 km, skiareál Santa Caterina - 8 km, skibus / do Santa Cateriny i Bormia - 20 mVybavenírecepce, lobby, wi-fi, sluneční terasa s lehátky, úschovna lyží, parkovištěUbytovánímono 3/4 - 30 m² - obývací pokoj s kuch.koutem, rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík") či 2 sam.lůžky a 1 či 2 dalšími sam., soc.zař., TV, wi-fi jen 1.patřebilo 4 - 28 až 32 m² - 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj s rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2 (u 1 apartmánu palanda), kuchyňka, soc.zař. (vstup z ložnice), balkon (s výjimkou 1 apartmánu), TV, wi-fi jen 1.patřeTipy pro správnou volbuideální poloha pro kombinované lyžování především v Bormiu a Santa Cateriněvzhledem ke vzdálenosti od Bormia extrémně výhodné finanční podmínkylůžková kapacita uspokojí malé a střední skupiny do 40 osob

Popis lokality ubytování

Popis destinaceV národním parku Stelvio v údolí Valfurva, pod horským průsmykem Passo Gavia, se nachází další středisko Alta Valtelliny - Santa Caterina. Městečko, ležící v nadmořské výšce 1 740 m, je proslaveno především díky místní rodačce Deborah Compagnoniové, několikanásobné mistryni světa ve sjezdovém lyžování.

Terény: Zdejší lyžařský areál sice nepatří mezi obry, ale co se týče sklonu a povahy sjezdových tratí, tak má co nabídnout především velmi náročným lyžařům. Naopak lyžaři méně zdatní zde ideálních tratí moc nenajdou. Velkou výhodou je zde skutečnost, že převážná část místního lyžařského areálu (vrchol Cresta Sobretta dosahuje nadmořské výšky 2 725 m) leží na severním svahu, což mu zaručuje výborné sněhové podmínky každoročně až do dubna. Lyžaři, kterým by areál v Santa Caterině nepostačoval, mají samozřejmě možnost v rámci skipasu 4 údolí lyžovat i v areálech dalších. Především 12 kilometrů vzdálené Bormio musí svou bohatou nabídkou „douspokojit“ úplně každého. Neopomenuti zde však nezůstali ani vyznavači bílé stopy, pro které jsou zde připraveny dva výborně preparované běžecké okruhy v délkách 8 a 10 kilometrů, které byly v předminulé sezóně hostiteli závěrečných bojů Světového poháru, na své si přijdou i skialpinisté.


Typy skipasů:
Santa Caterina: platí pro skiareál Santa Caterina.
4 Valli: platí pro skiareály Bormio, San Colombano a Santa Caterina.
Alta Valtellina: platí pro skiareály Bormio, San Colombano, Santa Caterina a Livigno (Mottolino a Carosello).


Výhody: Sjezdovky určené pro středně a velmi zdatné lyžaře, velmi dobré sněhové podmínky trvající až do jarních měsíců, široká nabídka skialpinistických tras.


Nevýhody: Nepříliš velká souhrnná délka sjezdových tratí, starší přepravní zařízení, menší nabídka aktivní polyžařské zábavy.

SNOWBOARD EXTRA:
Bez snowparku: možnost využít možností v oblasti Alta Valltelina.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.