Residence Baitone

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Aprica
Název ubytování Residence Baitone
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaAprica, centrum - 150 m, skiareál Aprica - 50 m, skibus - 10 mVybavenílyžárna, vyhrazené parkovištěUbytováníbilo 4 - 55 m² - 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík"), soc.zař.,TV, zpravidla balkontrilo 6 - 70 m² - 1 ložnice s manž.postelí, 1 ložnice se 2 sam.lůžky, obývací pokoj s rozkl.gaučem pro 2, malá sam.kuchyňka, soc.zař., TV, zpravidla balkonTipy pro správnou volbuúžasná poloha jen doslova pár kroků od nástupu hlavní lanovkydobře řešené a kvalitní apartmányvýhodné cenové podmínky po celou sezónuvzhledem k centrální poloze hned vedle nočního baru s diskotékou v některých termínech pak hluk rušící jinak poklidnou atmosféru budovy

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMenší středisko ležící 35 km od stejnojmenného průsmyku s dlouholetou lyžařskou tradicí (v 70. a 80. letech patřilo mezi absolutní špičku). Po znovuotevření areálu Baradello se nabídka rozšířila o 2 moderní 4sedačkové lanovky a dalších 15 km sjezdových tratí.


Terény: Pestrá paleta všech typů tratí od náročných černých, na kterých v minulosti trénovala italská reprezentace, přes kvalitní červené, rozložené v rámci celého areálu, až po širokou nabídku pro nejmenší lyžaře (včetně pojízdných koberců) na úpatí kopce, uspokojí všechny typy lyžařů. Ochuzeni se mohou cítit jen milovníci lyžování ve volných terénech a freestyle snowboardingu. Nezanedbatelnou výhodou je vzájemná propojenost celého areálu a jeho dosažitelnost pěšky z většiny ubytovacích kapacit.
Après ski: Po celodenním lyžování přijde vhod návštěva městského bazénu nebo procházka starobylým centrem městečka zakončená v některé z místních restau rací, barů či diskoték.


Tipy skipasů:
Aprica: platí pro areál Aprica.
Valadiski: platí pro skiareál Aprica a navíc 2 dny lyžování v areálu Tonale/Ponte di Legno (pro skipas od 6 dnů).


Výhody: Lyžařské terény vhodné pro všechny typy lyžařů včetně těch nejmenších, stále se zvyšující procento umělého zasněžování zajišťující dobré sněhové podmínky zpravidla až do druhé poloviny dubna, poloha všech ubytovacích kapacit v pěším dosahu skiareálu.


Nevýhody: Menší úhrn celkové délky sjezdových tratí, nižší nadmořská výška, téměř nulové volné terény, velké množství vleků v poměru k sedačkovým lanovkám.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Slides, Tables, Funbox a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.