Residence Biancaneve

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Aprica
Název ubytování Residence Biancaneve
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 4 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaAprica, centrum - 200 m, skiareál Aprica - 200 m, skibus - 50 mVybavenírecepce, bar, wi-fi, společenská místnost, dětský koutek, lyžárna, výtah, veřejné parkováníUbytovánímono 4 - 24 až 30 m² - obývací pokoj se skříňovým kuchy.koutem, manž.postelí a rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2, soc.zař., zpravidla balkon,TV, fén, trezor bilo 4 - 28 až 32 m² - 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj se skříňovým kuch.koutem a rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2, soc.zař., zpravidla balkon, TV, fén, trezorTipy pro správnou volbuvýhodná poloha v blízkosti lyžařské části "Magnolta"prostorné a prakticky zařízené apartmány s možností uzavření kuchyňské linkyresidence vhodná i pro velké skupiny s úhrnnou kapacitou až 55 lůžek

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMenší středisko ležící 35 km od stejnojmenného průsmyku s dlouholetou lyžařskou tradicí (v 70. a 80. letech patřilo mezi absolutní špičku). Po znovuotevření areálu Baradello se nabídka rozšířila o 2 moderní 4sedačkové lanovky a dalších 15 km sjezdových tratí.


Terény: Pestrá paleta všech typů tratí od náročných černých, na kterých v minulosti trénovala italská reprezentace, přes kvalitní červené, rozložené v rámci celého areálu, až po širokou nabídku pro nejmenší lyžaře (včetně pojízdných koberců) na úpatí kopce, uspokojí všechny typy lyžařů. Ochuzeni se mohou cítit jen milovníci lyžování ve volných terénech a freestyle snowboardingu. Nezanedbatelnou výhodou je vzájemná propojenost celého areálu a jeho dosažitelnost pěšky z většiny ubytovacích kapacit.
Après ski: Po celodenním lyžování přijde vhod návštěva městského bazénu nebo procházka starobylým centrem městečka zakončená v některé z místních restau rací, barů či diskoték.


Tipy skipasů:
Aprica: platí pro areál Aprica.
Valadiski: platí pro skiareál Aprica a navíc 2 dny lyžování v areálu Tonale/Ponte di Legno (pro skipas od 6 dnů).


Výhody: Lyžařské terény vhodné pro všechny typy lyžařů včetně těch nejmenších, stále se zvyšující procento umělého zasněžování zajišťující dobré sněhové podmínky zpravidla až do druhé poloviny dubna, poloha všech ubytovacích kapacit v pěším dosahu skiareálu.


Nevýhody: Menší úhrn celkové délky sjezdových tratí, nižší nadmořská výška, téměř nulové volné terény, velké množství vleků v poměru k sedačkovým lanovkám.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Slides, Tables, Funbox a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.