Residence Cielo Aperto

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Skirama Dolomiti, Monte Bondone
Název ubytování Residence Cielo Aperto
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

baz stravování

Popis ubytování

PolohaMonte Bondone - lokalita Vason, centrum Vasonu - 300 m, skiareál Monte Bondone - 150 m (z toho 100 m přejezdem na lyžích mimo sjezdovku); ubytovací komplex je tvořen 17 obytnými bloky a 1 centrálním blokem se zázemím, které vzájemně nejsou propojeny vnitřními chodbamiVybavenírecepce, lobby, bar, dětský koutek, animační programy, wi-fi za popl. ve většině spol. prostor, videohry za popl., lyžárna, výtah (jen v bloku centrálním a ve 2 obytných), parkoviště (počet míst omezen; další parkování v rámci areálu residence i mimo), krytá parkovací stání za popl., za poplatek: bazén 12 x 5 m s lehátky, sauna, biliár, stolní tenis a fotbalUbytovánímono 4 - 30 m² - obývací pokoj se 2 sam.lůžky a částečně oddělenou manž.postelí, kuchyňka či kuch. kout v rámci obývacího pokoje, soc. zař., TV sat., telefon, fén, trezor, balkonbilo 4 - 34 m² - 1 ložnice s manž. postelí oddělená od obývacího pokoje dřevěnou stěnou, obývací pokoj se 2 sam. lůžky, kuchyňka či kuch. kout v rámci obývacího pokoje, soc. zař.,TV sat., telefon, fén, trezor, balkonk dispozici další typy apartmánů mono 2 a trilo 6Tipy pro správnou volbujiž několik let zdaleka nejprodávanější ubytovací kapacita v oblasti Monte Bondonedlouhodobě vynikající poměr ceny a kvality, tolik ceněný na našem trhuideální poloha vzhledem ke sjezdovkámširoká vybavenost včetně bazénu a možnosti zábavy každý večer přímo v residencipestrý výběr typologií standardních apartmánů

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZimní středisko s tradicí prvního vleku postaveného roku 1934, situované v blízkosti Trenta ve vzdálenosti 18 km od jeho historického centra a necelých 15 kilometrů od Brennerské dálnice.


Terény: Celé oblasti vévodí nejvyšší vrchol Palon o nadmořské výšce 2 090 m n.m. Pravdou zůstává, že tento vrchol není jedním z nejvyšších, ale dokáže nabídnout úhrn sjezdových tratí v celkové délce 20,5 km na ploše 70 hektarů, z toho 18,5 km uměle zasněžovaných, což dává jistotu sněhové pokrývky v termínech před i po sezoně. Velkou výhodou je, že v celé oblasti nelze nalézt žádnou jinou než sedačkovou lanovku. Za zmínku jistě stojí lanovka s největším převýšením v celé Evropě 809 výškových metrů, vedoucí z Malga Mezava na vrchol Fortino. Z tohoto místa lze využít nejdelší sjezdovku oblasti „Grande Piste“ o celkové délce 3,5 km a celkovém klesání 23 %.
Après ski: Bary, restaurace, zimní sta dion, paragliding, jízda na koních, sáňkařská dráha a diskotéky.


Typy skipasů:
Monte Bondone: platí pro skiareál Monte Bondone.
Skirama: platí jako Monte Bondone a navíc pro neomezený počet jednodenního lyžování ve všech dalších střediscích Skirama Dolomiti Adamello Brenta (vzhledem k odlehlosti od ostatních středisek nedoporučujeme).


Výhody: Cenově výhodné ubytování ve stále vyhledávanějším středisku, sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi i středně pokročilé lyžaře s nedocenitelnou šířkou až 33 m.


Nevýhody: Slabší nabídka nejnáročnějších sjezdovek, nižší nadmořská výška, a tím omezená kvalita sněhu v okrajových termínech i možnost jízdy ve volném terénu.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halfpipe, Table, RailTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.