Residence Club Nevesole Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Skirama Dolomiti, Marilleva/Folgarida
Název ubytování Residence Club Nevesole Resort
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaFolgarida, centrum - 1,5 km, skiareál Marilleva / Folgarida - 20 mVybaveníresidence je tvořena 3 samostatnými sousedícími budovami, kdy 2 z nich jsou vzájemně propojené vnitřní chodbou; recepce a převážná většina níže uvedených služeb se nachází v hlavní budověrecepce (v provozu jen v příjezdový / odjezdový den), restaurace, bar, společenská místnost s TV sat., sluneční terasa, miniklub (od 5 do 12 let), hlídací služba dětí za popl., animační programy, wi-fi ve většině společných prostor, videohry za popl., trezor, lyžárna, 3x výtah, garážová stání (1 auto / apartmán; 2 auta / jen u trilo 6/7; další za poplatek), pračka a sušička za popl., donáška čerstvého pečiva a základních potravinUbytovánímono 2/3 - 25 m² - obývací pokoj s kuch.koutem, rozkl. gaučem pro 2 osoby a případně 1 sam. lůžkem v částečně odděleném výklenku či gaučem pro 1 osobu, soc.zař., zpravidla balkonbilo 4/5 - 35 až 50 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuch. koutem, rozkl. gaučem pro 2 či 2 rozkl. křesly na lůžko pro 1 osobu a případně gaučem či dalším rozkl. křeslem na lůžko pro 1, soc. zař., balkontrilo 6/7 - 50 až 60 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí či 1 či 2 sam. lůžky, obývací pokoj s rozkl. gaučem pro 2 osoby a případně gaučem pro 1 osobu, kuchyňka, 1x či 2x soc. zař., balkonTipy pro správnou volbujedna z nejprodávanějších kapacit dané oblastifantastická lyžařská poloha přímo na svahu a světová extratřída jménem Madonna di Campiglio ležící za kopcem snadno dostupná bez sundání lyžípestrý výběr typologií všestranně kvalitních apartmánů s dostatečnou kapacitou i pro velké skupinyvýborná vybavenost včetně restaurace a baru

Popis lokality ubytování

Popis destinaceStředisko je součástí rozsáhlé lyžařské oblasti Skirama Adamello Brenta (dříve Val di Sole) a je lyžařsky propojeno s nejznámějším střediskem této oblasti – Madonnou di Campiglio.


Terény: Dostatečný výběr sjezdových tratí od méně náročných až po nejobtížnější (zejména černá závodní sjezdovka ve směru do Folgaridy). Vyznavači snowboardingu ocení špičkovou U-rampu na Malga Panciana nad Marillevou 1400 – dějiště mistrovství světa v r. 1999. Severní orientace lyžařských svahů a umělé zasněžování na 87 % tratí jsou předpokladem dobrých sněhových podmínek až do jara. Na dvou sjezdovkách je nabízeno atraktivní noční lyžování. V oblasti nabízíme ubytovací kapacity v těsném sousedství lyžařského areálu, takže odpadá závislost na použití skibusu. Naopak při dokoupení celoplošného skipasu Skirama je možné využít dopravy skibusem a zalyžovat si v areálech Tonale nebo Pejo.


Après ski: Bazén, restaurace, pizzerie, diskotéky a bary.

Typy skipasů:
Marilleva/Folgarida platí pro skiareál Marilleva/Folgarida.
Marilleva / Folgarida a Pejo + 2 dny Skiarea: platí navíc neomezeně pro skiareál Pejo a 2 dny též jako Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena (Madonna di Campiglio, Pinzolo, Marilleva / Folgarida).
Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena: platí neomezeně pro skiareály Marilleva / Folgarida, Madonna di Campiglio a Pinzolo.
Super Skirama: platí neomezeně ve všech 8 střediscích Skirama Dolomiti.
Výhody: Překvapivě dlouhé a kvalitní sjezdovky, vysoká přepravní kapacita sedačkových a kabinových lanovek.


Nevýhody: Menší počet sjezdovek, nižší nadmořská výška negarantující kvalitu sněhu zejména v jarních měsících, nepříliš vzhledná, zcela účelově vystavěná architektura ubytovacích kapacit v Marillevě 1400.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halfpipe, Terrain Park, U-rampaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.