Residence Il Triangolo

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Roseto
Název ubytování Residence Il Triangolo
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 354 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Residence Il Triangolo postavená v roce 2007 leží pár kroků od pláže v lokalitě Cologna Spiaggia - mezi letovisky Roseto a Giulianova Lido. V areálu se nachází bar, restaurace a v okolí poté fotbalové hřiště, tenisové kurty a cyklostezky. Přibližně 100 m od residence se nachází volná pláž s pískem a oblázky, placená pláž je vzdálena 500 m, nejbližší obchody 1 km a městečko Roseto 5 km. K dispozici je 24 apartmánů ve dvou budovách - třípatrová s výtahem (v této budově jsou apartmány typu Bilo a Trilo, přízemí + první patro + druhé patro) a dvoupatrová (v této budově jsou apartmány typu Mono a Bilo, přízemí + 1. patro) bez výtahu, bazén (otevřený cca 1.6 - 5.9, od 9:30 - 12:30 a od 16:00 - 19:00), prostor na opalování v zahradě, nečíslované parkoviště, prádelna na žetony, wifi připojení zdarma.
Pobyt s malým pejskem na vyžádání při rezervaci (za poplatek 40 €/týden).

Na vyžádání možnost objednat polopenzi či plnou penzi.

Na místě se povinně platí klubová karta - v období od 27.6 do 29.8. ve výši 12 €/dospělá osoba/týden a děti od 2 - 11 let 6 €/týden, v ostatních termínech je sleva 50%. Klubová karta zahrnuje 1 slunečník + 2 lehátka v zahradě, bazén, klimatizaci, povlečení, baby club od 4.7 - 29.8, sleva 10 % na konzumaci v restauraci Il Triangolo.
(trilo6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, manželská ložnice a dvoulůžkový pokoj, koupelna, balkon nebo teráska.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, tenisový kurt, TV, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.