Residence Intermonti

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Valtellina, Livigno
Název ubytování Residence Intermonti
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 13 318 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaLivigno, centrum - 1,5 km, skiareál Livigno / Mottolino - 250 m, skiareál Livigno / Carosello - 1,5 km, skibus - 20 mVybavenírecepce, lobby, wi-fi, restaurace, bar, taverna, spol. místnost, herna pro děti, animační programy pro děti, uvítací přípitek, videohry za popl., lyžárna, parkoviště, garážová stání za popl., půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola, bazén za popl.Ubytovánímono 2 - 24 m² - obývací pokoj s malým skříňovým kuch.koutem a manž.postelí či 2 sam. lůžky, soc. zař., TV sat., telefon, fénbilo 3/4 - 38 m² - 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj s malým skříňovým kuch.koutem a 1 až 2 sam. lůžky či rozkl. gauči pro 1, soc.zař., TV sat., telefon, fénTipy pro správnou volbukvalitní a již po řadu let nejvíce žádaná ubytovací kapacita v naší nabídceširoká vybavenost celého komplexu včetně relaxačního zázemí s bazénemideální poloha vůči lyžařskému areálu Mottolino s panoramatickým výhledem na městečko

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast na samém okraji Alta Valtelliny v blízkosti švýcarských hranic patří bezpochyby k nejlepším ski areálům Evropy. Oblast Livigna je rozdělena do dvou částí Mottolina a Carosella a je nejvíce zajímavá tím, že se jedná o jednu z posledních bezcelních zón v celé Evropě.


Terény: V celém Livignu nalezneme 115 km – až na několik výjimek – dokonale upravovaných širokých sjezdovek. Díky své nadmořské výšce a severnější poloze nabízí Livigno možnosti lyžování ještě během jarních měsíců. Dobré podmínky zde naleznou také příznivci lyžování ve volném terénu a také příznivci skialpinismu. Pro příznivce snowboardingu jsou zde připraveny dva snowparky.

Après ski: Restaurace, bary, diskotéky a především množství obchodů s abnormálně levným zbožím všeho druhu.


Typy skipasů:
Livigno: platí pro skiareály Carosello a Motolino.
Alta Valtellina: platí pro skiareály Bormio, San Colombano, Santa Caterina a Livigno (Mottolino i Carosello).


Výhody: Jedno z nejlepších lyžařských středisek v Evropě se 115 km sjezdových tratí všech typů, široká nabídka volných terénů, jeden z nejrozsáhlejších snowparků v italských Alpách vůbec, vysoce moderní přepravní zařízení.


Nevýhody: Propojenost areálů Carosello a Mottolino jen skibusem, téměř nulové zázemí všech ubytovacích kapacit.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halfpipe, Quarterpipe, Boardercross, Tables a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.