Residence La Cascata & La Baita

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Ponte di Legno
Název ubytování Residence La Cascata & La Baita
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

Polohaokraj Ponte di Legna, centrum - 500 m, skiareál Tonale / Ponte di Legno - 50 m, skibus - 200 mVybavení.VybaveníResidence La Baita je sam.depandancí Residence La Cascata, od které je vzdálena cca 50 metrů; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení,recepce, malé dětské hřiště, wi-fi, lyžárna, vyhrazená krytá parkovací stání (1 auto / apartmán), parkoviště (výška vjezdu 205 cm), pračka za popl.Ubytovánímono 4 - 30 m² - TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, obývací pokoj s rozkl.gaučem pro 2 a palandou, kuchyňka či kuch.kout v rámci obýv.pokoje, soc.zař., TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, zpravidla wi-fi , zpravidla balkon či terasabilo 4 - 40 m² - TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, 1 ložnice se 2 sam.lůžky (u 1 apartmánu je ložnice ve 2. podlaží), obývací pokoj s rozkl.gaučem pro 2, soc.zař.,TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, zpravidla wi-fi bilo 6 - 50 m² - TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, 1 ložnice s manž.postelí (u 1 apartmánu je ložnice ve 2. podlaží), obývací pokoj s rozklá.gaučem pro 2 a palandou délky 180 cm, kuchyňka, soc.zař., TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, zpravidla wi-fi , zřídka terasaTipy pro správnou volbujiž po řadu let jeden z největších trháků v naší nabídce pro letošní sezónu nově se základní spotřebou energie v ceněskvělá poloha na klidném místě a přitom i přímo u fantastického a stále poloprázdného skiareálu aneb sjezdovky po ránu skutečně jen pro Vásnadstandardně prostorné apartmány a auto pod střechouvynikající cenové podmínky i dostatečná kapacita 31 apartmánů ideální alternativou také pro větší skupiny

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast Tonale / Ponte di Legno / Temú se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole v místě, kde pomyslná hraniční čára mezi regiony Trentino a Lombardie prochází přímo centrem Tonale ležícího v nadmořské výšce 1 883 m.


Terény: 92 kilometrů sjezdových tratí rozčleněných dle náročnosti do modrých, červených a černých sjezdovek a speciálních skialpinistických tras. Pro cestu vzhůru zde slouží 25 přepravních zařízení, které jsou z více než jedné poloviny tvořeny kabinovou a sedačkovými lanovkami a za hodinu jsou schopny přepravit na 31 000 osob. Okolí je proslaveno především díky ledovci Presena, který umožňuje skoro celoroční lyžování z nadmořské výšky 3 016 m, malebnému alpskému městečku Ponte di Legno (1 257 m n. m.), ve kterém o zábavu rozhodně není nouze, severním svahům v Ponte di Legnu a Tonale nabízejícím velice kvalitní a náročné tratě, a širokému jižnímu svahu v Tonale, kde si svou trať zalitou sluncem nalezne snad každý. Středisko Ponte di Legno je propojeno s lyžařským areálem Temú.


Après ski: Vlastnictví skipasu opravňuje každého držitele k nočnímu lyžování v Tonale, k nárokování slevy při vstupu na bruslařský stadion a k volnému vstupu do plaveckého bazénu v Ponte di Legnu.


Typy skipasů:
Tonale/Ponte di Legno – platí pro Tonale/Ponte di Legno.
Valadiski platí jako Tonale/Ponte di Legno a 1 den lyžování ve skiareálu Aprica.
Combi platí jako Tonale/Ponte di Legno a navíc 1 den lyžování jako Skirama v 8 střediscích, Skirama Dolomit.


Výhody: Ledovec Presena s nadmořskou výškou 3 016 m. n. m. jako garance téměř celoročního lyžování, různorodá nabídka lyžařských terénů vzájemně propojených lyžařských středisek Ponte di Legno a Tonale, nadstandardně široký výběr volného terénu, vysoká přepravní kapacita tamějších lanovek.

Nevýhody: Horší dopravní dostupnost (zejména posledních 70 km horských silnic).

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Quarterpipe a TablesTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.