Residence Mediterraneo

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Adriatická riviéra, Rosolina Mare
Název ubytování Residence Mediterraneo
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 129 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Vlastní/autobusem.Autobusová doprava:

2.250 Kč/os. - obousměrná jízdenka

Nástupní místa bez příplatku: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice, Dobříš, Příbram, Písek, Jihlava, Brno, Mikulov.

Nástupní místa s příplatkem 200 Kč/os.: Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Chomutov, Most, Louny, Slaný, Kladno, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň.

Nástupní místa s příplatkem 350 Kč/os.: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov.

Nástupní místa jsou realizována při min. počtu 5 osob. Další nástupní místa na dotaz.
Cena nezahrnuje: Stravování, dopravu, závěrečný úklid, zapůjčení TV, vratnou kauci, cestovní pojištění, případnou pobytovou taxu v místě.

Popis stravování

Stravování: Vlastní.

Popis ubytování

Vzdálenosticca 700 m od apartmánů pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody.UbytováníResidence: Trilo 4/6 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňkou, ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice s palandou nebo dvěma lůžky, koupelna s WC, terasa se zahrádkou v přízemí nebo balkón v patře.

Vilky: Trilo 6 - v přízemí obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňkou, zahrádka s krbem a zahradním nábytkem; v patře ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se dvěma lůžky, dva malé balkóny.Vybavení a službyJedno parkovací místo/ap., vlastní zahrada, možnost organizování fitness pobytů.Sport a zábavaVodní sporty, tenis, lukostřelba, plachtění, jízda na koni, golf (18 jamek).Další informacePovinné platby: závěrečný úklid 35 €/ap., knihovací poplatek 10 €/ap.

Za příplatek: přistýlka nebo dětská postýlka 25 €/týden (nutno rezervovat předem), lůžkoviny 8 €/os./výměna, ručníky 8 €/os./výměna, zapůjčení TV 25 €/týden (pouze italské programy).

Vratná kauce: 100 €/ap.

Služby delegáta: ne.

Popis lokality ubytování

PolohaOblíbené, příjemně vybavené residence a řadové vilky se nacházejí v klidné části letoviska cca 300 m od centra. Součástí oploceného areálu je venkovní bazén.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.