Residence Nuova Villa

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Valtellina, Livigno
Ubytování Rezidence Nuova Villa
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 9 594 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaLivigno, centrum - 1 km, skiareál Livigno / Carosello - 50 m, skiareál Livigno / Mottolino - 2 km, skibus - 50 m, Hotel Lac Salin Spa & Mountain Resort - 300 mVybavenírecepce, lyžárna, vyhrazené parkoviště, garážová stání za popl.Ubytovánímono 2 - 18 m² - obývací pokoj s kuch.koutem a manž.postelí či 2 sam. lůžky či palandou, malé soc.zař. typu formule, zřídka balkon,TV sat., trezor, wi-fimono 3/4 - 25 m² - 35 m² - obývací pokoj s kuch.koutem, manž.postelí či palandou a 1 sam.lůžkem či případně palandou, malé soc.zař. typu formule, zřídka balkonapartmány typu mono 5 a bilo 7 na vyžádáníTipy pro správnou volbufantastická poloha přímo "na svahu" s možností dojezdu na lyžích až k residencidostatečná kapacita i pro větší skupiny, nově s typologií bilo 7po většinu sezóny velice vstřícné cenové relace

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast na samém okraji Alta Valtelliny v blízkosti švýcarských hranic patří bezpochyby k nejlepším ski areálům Evropy. Oblast Livigna je rozdělena do dvou částí Mottolina a Carosella a je nejvíce zajímavá tím, že se jedná o jednu z posledních bezcelních zón v celé Evropě.


Terény: V celém Livignu nalezneme 115 km – až na několik výjimek – dokonale upravovaných širokých sjezdovek. Díky své nadmořské výšce a severnější poloze nabízí Livigno možnosti lyžování ještě během jarních měsíců. Dobré podmínky zde naleznou také příznivci lyžování ve volném terénu a také příznivci skialpinismu. Pro příznivce snowboardingu jsou zde připraveny dva snowparky.

Après ski: Restaurace, bary, diskotéky a především množství obchodů s abnormálně levným zbožím všeho druhu.


Typy skipasů:
Livigno: platí pro skiareály Carosello a Motolino.
Alta Valtellina: platí pro skiareály Bormio, San Colombano, Santa Caterina a Livigno (Mottolino i Carosello).


Výhody: Jedno z nejlepších lyžařských středisek v Evropě se 115 km sjezdových tratí všech typů, široká nabídka volných terénů, jeden z nejrozsáhlejších snowparků v italských Alpách vůbec, vysoce moderní přepravní zařízení.


Nevýhody: Propojenost areálů Carosello a Mottolino jen skibusem, téměř nulové zázemí všech ubytovacích kapacit.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halfpipe, Quarterpipe, Boardercross, Tables a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.