Residence Parkhotel Plose

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco, Plose
Ubytování Residence Parkhotel Plose
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

Polohalokalita Skihütte, skiareál Plose - 80 mVybavenírecepce, lobby, wi-fi, restaurace, pizzerie, bar, spol. místnost, dětský koutek, lyžárna, výtah, parkoviště (malá část parkovacích míst krytá), donáška ranního čerstvě upečeného pečiva (za úhradu), sauna a relaxační koutek s lehátky pro osoby starší 14let, biliár za popl., stolní tenis, stolní fotbalUbytovánímono 2 typ B - 20 až 30 m² - TV sat., telefon, trezor, rychlovarná konvice, obývací pokoj s kuch.koutem a rozklá. gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkonbilo 4/5 typ A - 35 až 50 m² - TV sat., telefon, trezor, rychlovarná konvice, 1 ložnice s manž. postelí a případně 1 sam. lůžkem, obývací pokoj s kuch. koutem a rozkl. gaučem pro 2 osoby, soc. zař.bilo 6/7 - 45 až 60 m² - TV sat., telefon, trezor, rychlovarná konvice, 1 ložnice s manž. postelí a případně 1 sam. lůžkem či rozkl. gaučem pro 2 osoby, obývací pokoj s kuch. koutem a 1 či 2 rozkl. gauči pro 2, soc. zařízení, zpravidla balkondalší typologie apartmánů na vyžádání a za příplatekTipy pro správnou volbufantastická lyžařská poloha jen pár kroků od nové kabinové lanovky nejlepšího místního skiareáluapartmány nejžádanějších typologiídostatečná kapacita i pro velké skupiny

Popis lokality ubytování

Popis destinaceOblast, nacházející se nedaleko Brixenu (Bressanone), a tedy výborně přístupná z brennerské dálnice, nabízí 3 kvalitní skiareály – Plose, Gitchsberg a Jochtal.


Terény: V každém z areálů naleznete zastoupení všech základních typů sjezdovek, takže uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé lyžaře. V nejznámějším areálu Plose se nachází nejdelší sjezdovka Jižních Tyrol Trametsch jejíž střední a spodní část je zároveň nejdelší černou sjezdovkou v této oblasti. Nad kabinovou lanovkou na Plose ve Val Croce je snowpark závodních parametrů, kde si přijdou na své milovníci snowboardingu. Umělé zasněžování na 73% sjezdových tratí garantuje výborné sněhové podmínky po celou zimní sezónu, k dopravě lyžařů slouží moderní lanovky a vleky. Nevýhodou je, že areály nejsou vzájemně propojeny, zejména přesun mezi Plose a zbývajícími areály je časově náročný. Oblast patří pod Dolomiti Superski, ale vzhledem k okrajové poloze a následnému delšímu dojíždění je třeba dokoupení celoplošného skipasu dobře zvážit. Rovněž je třeba počítat s vyššími cenami doprovodných služeb, které jsou typické pro německy mluvící část Jižních Tyrol.


Typy skipasů:
Valle Isarco: platí pro areály Plose, Gitschberg, Jochtal, Velturno (mimo mapu), Funes a Luson.


Výhody: 3 kvalitní areály poblíž, zastoupení všech typů sjezdovek, kulturní a společenské akce pořádáné zejména u dolní stanice kabinové lanovky Plose, romantické historické centrum města Brixen. Slušná dostupnost z ČR.


Nevýhody: Žádné lyžařské propojení jednotlivých areálů, delší dojíždění do ostatních středisek spadajících pod skipas Dolomiti Superski.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Val Croce: Halfpipe, Boardercross, SE tables, Slides.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.