Residence Regina Dolomiti

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Arabba/Marmolada, Malga Ciapela
Ubytování Rezidence Regina Dolomiti
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 8 908 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaMalga Ciapela, centrum - 350 m, skiareál Arabba / Marmolada - Sella Ronda (vlek směrem do Arabby) - 100 m, skiareál Arabba / Marmolada - Sella Ronda (lanovka na Marmoladu) - 400 m, skibus - 100 m, Hotel Malga Ciapela - 650 mVybaveníwi-fi , lyžárna, parkoviště; v Hotelu Malga Ciapela recepce a řada dalších služeb, sauna, infrakabina, multifunkční sprcha, relaxační koutek s lehátkyUbytovánímono 4 - 31 až 39 m² - TV, fén, trezor, mikrovlnka, obývací pokoj s kuch. koutem, manželskou postelí a 2 sam. lůžky, sociální zařízení, z 50 % balkonbilo 4/5/6 - 32 až 66 m² / v průměru 48 m² - TV, fén, trezor, mikrovlnka, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 či 2 sam. lůžky, obývací pokoj s 1 sam. lůžkem či manželskou postelí, kuhyňka či kuch. kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení, z 50 % balkonTipy pro správnou volbuideální poloha vzhledem k lyžařské nabídce Arabby, Marmolady i Sella Rondyvýhodné ceny spolu s dostatečnou kapacitou 18 apartmánů aneb zcela ojedinělá nabídka v dané oblastinenapodobitelné klidné místo mezi nejvyššími velikány Dolomitv průměru nadstandardně prostorné apartmány žádaných typologiíkvalitní relaxační zázemí

Popis lokality ubytování

Popis destinaceArabba, Marmolada a Sella Ronda. Tyto tři oblasti patří k jedněm z nejskloňovanějších lyžařských areálů v Evropě. Samotný ledovec Marmolada, oblíbené místo horolezeckých výstupů, nabízí při jasném počasí výhledy z výšky 3 342 m n. m. až k rakous kým Alpám. Velkou atrakcí zůstává možnost návštěvy vojenského muzea dělostřelecké divize, která během první světové války ostřelovala okolní průsmyky právě z tohoto strategického místa. Druhou atrakcí, která bývá často opomenuta, je ná vštěva sv. Madonny na konečné stanici lanovky na Marmoladu.

Terény: Nelze jinak než opět vyzdvihnout oblast Marmolady. Neuvěřitelné sjezdy z výšky 3 342 m n. m. po červených sjezdovkách umožní sjezd s převýšením téměř dva tisíce výškových metrů do střediska Malga Ciapela. V oblasti Arabby je nutnost vyzkoušet sjezd z vrcholu Porta Vescovo přímo do Arabby. Celá oblast těchto dvou středisek je napojena na oblast Sella Rondy, která musí po lyžařské stránce uspokojit touhu každého lyžaře po kvalitních lyžařských tratích. Pro skutečné lyžařské labužníky se naskýtá možnost využít heliski.

Après ski: V Arabbě můžeme nalézt velké množství barů, skibarů, obchodů, restaurací a krytý bazén.

Typy skipasů:
Dolomiti Superski: platí ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski.

Výhody: Dokonalá propojenost celého areálu na lyžích i v návaznosti na Sella Rondu, vysoká upravovanost sjezdových tratí, vysokokapacitní a nadprůměrně moderní přepravní zázemí celého areálu, dostatek volných terénů i extrémního lyžování (heliski), romantická atmosféra vysokohorských vesniček.

Nevýhody: Omezená nabídky zábavy pro snowboardisty, slabší infrastuktura jednotlivýchhorských vesniček, přístup jen přes okolní horské průsmyky.

SNOWBOARD EXTRA:
Bez snowparku: možnost využít možností v oblasti Alpe di SiusiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.