Residence Relais Club

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, San Martino di Castrozza
Název ubytování Residence Relais Club
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 3 255 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kompletně zrekonstruovaná residence Relais je umístěna na klidném slunném místě pod horou Pale di San Martino, 1 km od sjezdovek a nedaleko od centra San Martino di Castrozza. Je zde recepce, výtah, herna, sluneční terasa, lyžárna, parkoviště a garáže (za poplatek 10 €/den). Hosté mohou zdarma využívat wellness centrum v residenci Sporting Club s krytým bazénem (nutná koupací čepice), saunou, tureckou lázní a relax zónou.
Apartmány jsou zařízeny v alpském stylu, všechny s vlastní koupelnou, TV, fénem, telefonem, trezorem a mikrovlnou troubou.
Pobyt s pejskem do 10 kg (ne štěnata) povolen na vyžádání za poplatek 10 €/den.

Apartmán a obzvlášť kuchyňský kout je před odjezdem nutné řádně uklidit, v opačném případě bude naúčtován poplatek min. 45 €.

Při příjezdu se platí povinná klubová karta 22 €/den/apartmán u apartmánů typu Mono nebo 30 €/den/apartmán u apartmánů Bilo a Trilo, která zahrnuje spotřebu energií, ručníky a povlečení s týdenní výměnou.
(trilo6): Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s dvěma lůžky (může být palanda), 2x koupelna, většina apartmánů s balkonem. Některé apartmány mohou být patrové.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, garáž, výtah, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, lyžárna, topení,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.