Residence Sant Elmo

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardinie, Castiadas / Sant Elmo, Santa Giusta, San Pietro
Název ubytování Residence Sant Elmo
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pláž
Pouhých 150-300 m od ubytování se rozprostírají krásné písečné pláže Sant Elmo a Cannisoni. Za poplatek lehátka a slunečníky. Do půl hodinky autem lze navštívit nespočet dalších nádherných písečných pláží, umístěných v kouzelných zátokách obklopených bujnou přírodou.

Sport a animace
Za poplatek je možno využívat tenisový kurt, hřiště na minifotbal, minigolf. Na recepci Vám rádi nabídnou také kurzy potápění, windsurfing, jachting, jízdy na koni, výlety na lodích i do vnitrozemí. V místě je možno si pronajmout auto, skútr, kolo nebo člun. 15 km od komplexu je golfové hřiště.

Popis stravování

Stravování Vlastní. Možnost individuálního stravování v pizzerii a baru residence Sant' Elmo nebo v blízkých letoviscích.

Popis ubytování

UbytováníResidence nabízí apartmány pro 2-7 osob typu BILO4, TRILO6, VILA 6 PATROVÁ a VILA 7 PIETRA (přízemní). Všechny apartmány mají vlastní soc. zařízení se sprchou, balkon/předzahrádku či terasu se zahradním nábytkem. Vilky mají v ceně navíc pračku. Dvoupatrové vilky disponují terasou s výhledem na moře. Za příplatek možnost Sky-TV a apartmánu First Row (nejblíže k moři; nutno vyžádat předem).BILO 4 (45 m²) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem.TRILO 6 (60-65 m²) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou (nelze garantovat).VILA 6 PATROVÁ (90 m²) - v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou (nelze garantovat), koupelna s pračkou, předzahrádka. V patře ložnice s manželským lůžkem, druhá koupelna, terasa s panoramatickým výhledem na moře.VILA 7 PIETRA (90 m²) - přízemní vilka, kde patio rozděluje denní a noční zónu. Denní zóna: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, koupelna s pračkou. Noční zóna: ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou (nelze garantovat), druhá koupelna. K vilkám náleží zahrada.VybaveníResidenční komplex Sant'Elmo se skládá z originálních domů vystavěných z kamene v typicky středozemním stylu. Apartmány a patrové vilky jsou s citem zasazeny do zeleně a poskytují příjemné bydlení v blízkosti moře. V letní sezóně (květen - září) mohou klienti využít služby soustředěné na centrálním náměstíčku - pizzerii, bar, tabák, supermarket včetně prodeje masa a ryb, koktejlový bar, za poplatek tenisové kurty, hřiště na minifotbal a minigolf. Na recepci je možné zakoupit lodní výlety, pronajmout automobil, motocykl nebo jízdní kola (za poplatek). Malá zvířata za poplatek.

Popis lokality ubytování

CharakteristikaFonti: http://www.sardegnaturismo.it/it/punto-di-interesse/castiadas-0http://comune.castiadas.ca.it/il-territorio/il-territorio/------------------------------INFORMAZIONI GENERALICon i suoi 13 km di spiagge nell'area Sud-Orientale dell'isola, il territorio di Castiadas offre ai turisti amanti del mare uno dei litorali piu' belli di tutta la Sardegna. Distante meno di 60 km dal porto e dall'aeroporto di Cagliari, Castiadas è un piccolo centro dell'entroterra, conosciuto anche per i prodotti della terra e per i suoi vini pregiati tra cui il Capo Ferrato, vino rosso con Denominazione d'Origine Controllata.NATURALa spiaggia di Sant’Elmo è una splendida insenatura con sabbia finissima e meravigliose rocce levigate dal tempo. La spiaggia di Cala Marina è nota anche come spiaggia di San Pietro dove è presente una fitta vegetazione e affascinanti scogli che abbelliscono il litorale.La spiaggia di Santa Giusta si estende per oltre 1 km. Si tratta di una spiaggia di sabbia granulosa, arricchita dalla presenza di una bella scogliera levigata che incornicia il luogo. Custodisce il famosissimo scoglio di Peppino, una curiosa emergenza a forma di tartaruga, località fra le più famose della zona.Ambita meta turistica d'estate, Castiadas mantiene il suo fascino durante tutto l'arco dell'anno grazie agli scenari incantevoli del complesso montagnoso dei Sette Fratelli e delle incantevoli foreste. La Montagna offre occasione per l’escursionismo (a piedi o in mountain bike) e per lo sport, come l’arrampicata sulle favolose rocce granitiche.DA VISITAREA Castiadas hanno luogo numerose sagre estive e rassegne musicali. Durante tutto l'anno è possibile visitare "le antiche carceri" (colonia penale agricola del XIX secolo), le celle di detenzione e la villa del direttore in stile neoclassico.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.