Residence Stefenine

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Paganella
Název ubytování Residence Stefenine
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 3 434 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

PopisPaganella je jedno z nejprogresivněji se rozvíjejících středisek italských Dolomit.Lyžařský areál Paganelly se nachází ve výšce od 1015 - 2125 m.n.m..
Nezapomenutelné rozhledy z vrcholu Paganelly na jezero Molveno, horské masivy Brenta i na nemalou část údolí Adige, jedna z absolutně nejhezčích panoramat italských Alp.
Sjezdovky obepínající masiv Paganelly ze 3 stran a umožňují tak během dne přesuny podle pohybu slunce, ale i v návaznosti na změny kvality sněhu.
Paganella nabízí celkem 35 km sjezdovek, přičemž většina z nich je středně obtížná, oblíbená především u rodin s dětmi.
Nově otevřený snowpark v Andalu s mnoha atrakcemi například -snowtubing pro malé i větší, se sáňkařskou dráhou a též s dětským koutkem pro ty nejmenší.Popis ResidenceModerní rezidence cca 100 m od zastávky bezplatného skibusu k lanovkám v Andalu - 4 km a 300 m od centra městečka Molveno.
Všechny apartmány jsou vybaveny vlastní soc. zařízení, TV/SAT, telefon, venkovní parkování zdarma, Wi-fi v celé residenci.
Apartmány jsou typu:
BILO pro 4 osoby – 1x ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládací gauč pro 2 osoby, některé s balkonem, vlastní soc. zařízení
BILO pro 5 osob – 1x ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládací sofa pro 2 osoby, některé s balkonem, navíc je jedno lůžko v ložnici, nebo v obývacím pokoji, vlastní soc. zařízeníStravováníbez stravování - vlastníSjezdovkaNejmodernější přepravní zařízení pouze v podobě kabin a lanovek doplněná pojízdnými pásy a krátkými sedačkami pro nejmenší.
Systém umělého vysněžování pokrývá všechny lyžařské tratě.
Obtížnost sjezdovek: MODRÁ sjezdovka - 12,7 km, ČERVENÁ sjezdovka - 21,1 km, ČERNÁ sjezdovka - 1,2 kmCena zahrnuje7x ubytování dle typologie, ložní prádlo, závěrečný úklidCena nezahrnujePobytovou taxu 1 EUR/ osobu nad 14 let - platí se na místě, vratná kauce 200 EUR/ apartmán, komplexní pojištění do zahraničíZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.