Residence Stella Alpina

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Aprica
Název ubytování Residence Stella Alpina
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 3 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaAprica, centrum - 0 m, skiareál Aprica - 450 m, skibus - 30 mVybavenírecepce, bar, wi-fi, lyžárna, stolní fotbal, výtah, parkování (počet míst omezen), garážová stání (1 auto / apartmán)Ubytováníbilo 4 - 48 m² - 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 či rozkl. gaučem na 2 sam.lůžka, soc.zař., TV, telefon, fén, trezor, trouba, wi-fi, z 50 % balkon či terasatrilo 6 - 70 m² - 1 ložnice s manž.postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 či rozkl.gaučem na 2 sam.lůžka, soc.zař. s vanou, V, telefon, fén, trezor, trouba, wi-fi, z 50 % balkon či terasaApartmányBilo pro 4-5 osob,cca 48 - 60m2,: Ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (i samostatná lůžka). Na vyžádání.Trilo pro 6 osob, cca 70m2, :<má navíc ložnici s palandou Příslušenství, TV, telefon, fén, trezor, trouba a z 50% balkon či terasa.Tipy pro správnou volbubez nejmenších pochyb jedna z těch kvalitnějších residencí v Apriceextrémně prostorné, prakticky zařízené a nadstandardně vybavené apartmánycentrální poloha a dostatečná kapacita i pro opravdu velké skupiny

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMenší středisko ležící 35 km od stejnojmenného průsmyku s dlouholetou lyžařskou tradicí (v 70. a 80. letech patřilo mezi absolutní špičku). Po znovuotevření areálu Baradello se nabídka rozšířila o 2 moderní 4sedačkové lanovky a dalších 15 km sjezdových tratí.


Terény: Pestrá paleta všech typů tratí od náročných černých, na kterých v minulosti trénovala italská reprezentace, přes kvalitní červené, rozložené v rámci celého areálu, až po širokou nabídku pro nejmenší lyžaře (včetně pojízdných koberců) na úpatí kopce, uspokojí všechny typy lyžařů. Ochuzeni se mohou cítit jen milovníci lyžování ve volných terénech a freestyle snowboardingu. Nezanedbatelnou výhodou je vzájemná propojenost celého areálu a jeho dosažitelnost pěšky z většiny ubytovacích kapacit.
Après ski: Po celodenním lyžování přijde vhod návštěva městského bazénu nebo procházka starobylým centrem městečka zakončená v některé z místních restau rací, barů či diskoték.


Tipy skipasů:
Aprica: platí pro areál Aprica.
Valadiski: platí pro skiareál Aprica a navíc 2 dny lyžování v areálu Tonale/Ponte di Legno (pro skipas od 6 dnů).


Výhody: Lyžařské terény vhodné pro všechny typy lyžařů včetně těch nejmenších, stále se zvyšující procento umělého zasněžování zajišťující dobré sněhové podmínky zpravidla až do druhé poloviny dubna, poloha všech ubytovacích kapacit v pěším dosahu skiareálu.


Nevýhody: Menší úhrn celkové délky sjezdových tratí, nižší nadmořská výška, téměř nulové volné terény, velké množství vleků v poměru k sedačkovým lanovkám.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Slides, Tables, Funbox a další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.