Residence Top

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Tonale
Název ubytování Residence Top
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 6 458 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaTonale, centrum - 200 m, skiareál Tonale / Ponte di Legno - 10 m, skibus - 10 mVybavenírecepce,lobby s TV, bar,wi-fi ve většině spol.prostor, lyžárna, 2x výtah, parkoviště (počet míst omezen)bazén 20 x 8 m (v provozu od 23.12. do 25.03.; děti do 6 let mohou bazén využívat denně jen v doprovodu platící dospělé osoby), pro osoby starší 14let plně vybavené relaxační centrum, posilovna, malý sál pro aerobic, v rámci pobytu 2 vstupy do bazénu či sauny / osoba v ceně, další vstupy za poplatekUbytováníbilo 3/4/5 typ A - 40 m² - TV, fén, trezor, 1 ložnice s manž.postelí a případně 1 sam.lůžkem či palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl gaučem pro 2 či 1 nebo 2 gauči pro 1, soc.zař., zřídka balkon, trilo 6/7 typ A - 65 m² - 1TV, fén, trezor, ložnice s manž.postelí a případně 1 sam.lůžkem, 1 ložnice s manž.postelí a palandou, obytná kuchyň, 2x soc.zař.na vyžádání apartmány tipu trilo až pro 7 osobTipy pro správnou volbuapartmánová kapacita s bazénem ideální lyžařská poloha přímo u svahuprostorné a praktické apartmánystále velmi příznivý poměr kvalita a cena

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařská oblast Tonale / Ponte di Legno / Temú se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole v místě, kde pomyslná hraniční čára mezi regiony Trentino a Lombardie prochází přímo centrem Tonale ležícího v nadmořské výšce 1 883 m.


Terény: 92 kilometrů sjezdových tratí rozčleněných dle náročnosti do modrých, červených a černých sjezdovek a speciálních skialpinistických tras. Pro cestu vzhůru zde slouží 25 přepravních zařízení, které jsou z více než jedné poloviny tvořeny kabinovou a sedačkovými lanovkami a za hodinu jsou schopny přepravit na 31 000 osob. Okolí je proslaveno především díky ledovci Presena, který umožňuje skoro celoroční lyžování z nadmořské výšky 3 016 m, malebnému alpskému městečku Ponte di Legno (1 257 m n. m.), ve kterém o zábavu rozhodně není nouze, severním svahům v Ponte di Legnu a Tonale nabízejícím velice kvalitní a náročné tratě, a širokému jižnímu svahu v Tonale, kde si svou trať zalitou sluncem nalezne snad každý. Středisko Ponte di Legno je propojeno s lyžařským areálem Temú.


Après ski: Vlastnictví skipasu opravňuje každého držitele k nočnímu lyžování v Tonale, k nárokování slevy při vstupu na bruslařský stadion a k volnému vstupu do plaveckého bazénu v Ponte di Legnu.


Typy skipasů:
Tonale/Ponte di Legno – platí pro Tonale/Ponte di Legno.
Valadiski platí jako Tonale/Ponte di Legno a 1 den lyžování ve skiareálu Aprica.
Combi platí jako Tonale/Ponte di Legno a navíc 1 den lyžování jako Skirama v 8 střediscích, Skirama Dolomit.


Výhody: Ledovec Presena s nadmořskou výškou 3 016 m. n. m. jako garance téměř celoročního lyžování, různorodá nabídka lyžařských terénů vzájemně propojených lyžařských středisek Ponte di Legno a Tonale, nadstandardně široký výběr volného terénu, vysoká přepravní kapacita tamějších lanovek.

Nevýhody: Horší dopravní dostupnost (zejména posledních 70 km horských silnic).

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Quarterpipe a TablesTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.