Rezidence Col Rodella - Canazei

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fassa, Canazei
Ubytování Rezidence Col Rodella
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 316 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmánový dům se nachází na klidném a slunném místě, jen 100 m od zastávky skibusu a 1,5 km od ski areálu Belvedere.

Ubytování:
apartmány s vlastním soc. zařízením a kuchyňským koutem

BILO 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení

TRILO 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

TRILO 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, dvě ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

QUADRI 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

APARTMÁN PRO 8 OSOB - obývací pokoj s kuchyňským koutem, čtyři ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

APARTMÁN PRO 10 OSOB - obývací pokoj s kuchyňským koutem, pět ložnic s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

Vzdálenosti:
100 m od skibusu, 1,5 km od vleků, 900 m od centraTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.