Rezidence Des Alpes 2

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Madonna di Campiglio
Název ubytování Rezidence Des Alpes 2
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence s výbornou polohou přímo v centru a jen 100 m od sjezdovky.

Popis ubytování

VybaveníHostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště a garážová stání za poplatek. 

Typ ubytování mono – max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby s kuchyňským koutem, koupelna/WC.
Typ ubytování bilo 3 (cca 30 m2) - max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, 3. lůžko v malé místnosti bez okna při vstupu, koupelna/WC.


Typ ubytování bilo 4 (cca 30 m2) max obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/WC.
Typ ubytování bilo 5 (cca 40 m2) max obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, rozkládacím křeslem pro 1 osobu, kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, koupelna/WC.
Typ ubytování trilo 6 - max obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, ložnice s palandou, koupelna/WC.

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází jen 100 m od sjezdovky a zároveň přímo v centru Madonny di Campiglio. Zastávka skibusu je vzdálena 50 m od rezidence. U rezidence je malé jezírko, které bývá v zimě využíváno jako kluziště. Lyžařské terény Madonna di Campiglio ocení především zdatní lyžaři, kteří vyzkouší jistě černé sjezdovky Amazzonia, 3-Tre nebo prudkou Spinale direttissima. Neopomunetulné je i lyžařské propojení Madonny s Marillevou/Folgaridou a panoramatická kabinová lanovka spojující Madonnu s Pinzolem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.