Rezidence Des Alpes - Cavalese

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fiemme, Cavalese
Ubytování Rezidence Des Alpes ***
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 828 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidenci Des Alpes tvoří komplex třech menších, nedávno zrekonstruovaných, řadových vilek, které leží naproti stejnojmennému aparthotelu, s nímž sdílí převážnou většinu nabízených služeb. Tato rezidence i aparthotel se nachází v oblíbené lokalitě Marco, malý kousek od centra Cavalese. Nabízíme zde i zkrácené pobyty od 4 nocí.
Vybavení a služby: recepce, velký bazén, turecká a finská sauna, hydro masáže, bar restaurace/pizzerie (v přístavku), hrací místnost pro malé děti, herna, společenský sál, posilovna, lyžárna, garáž, prádelna
Ubytování rezidence: 50 m od aparthotelu, 3 vilky se stejným komfortem, bez výtahu, samostatný vchod, apartmány mají dřevěný interiér a jsou vybaveny telefonem, TV, mikrovlnkou, fénem a trezorem, popisy se mohou mírně lišit od skutečnosti.
TRILO 5/6: obývací část s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, nebo patrovou postelí, některé s balkonem, nebo terasou.
TRILO 5/6 PLUS: nově po rekonstrukci, mansarda, obývací část s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vlastní soc. zařízení, balkon
TRILO 7: obývací část s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se samostatným lůžkem a patrovou postelí, vlastní soc. zařízení, balkon.
QUADRI 7: v přízemí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, ložnice s patrovou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1x vlastní soc. zařízení, malá terasa.
Vzdálenosti: zastávka skibusu 50 m, Alpe Cermis 1 km a centrum Cavalese 1,5 kmTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
ZUZKA Cavalese zaplaví každé září kozy Radost dělají prudké svahy v trentinském údolí Val di Fiemme v Itálii v zimě lyžařům, hůř se ale spásají během letních měsíců. Krávy se na nich musí držet „zuby, nehty“. Místní to ale vyřešili – na jaře do kopců vyženou mrštné kozy, a než podzimní plískanice udeří v plné síle, seženou je zpět. Konec pastevecké sezóny je vždy důvod k oslavám.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.