Rezidence Gandhi

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie
Název ubytování Rezidence Gandhi
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Vlastní dopravaMožnost dokoupení dopravy zájezdovým autobusem (3.990,-Kč). Při spojení termínů příplatek 1400,-Kč,
Cena nezahrnuje: Povinné příplatky (na místě):

- závěrečný úklid á 25€/APT

- kauce á 50€/APT

- klubová karta á 15€/os./týdenPobytová taxa - v roce 2020 se bude na místě vybírat taxa ve výši 1 - 3€/os. od 10 let/den.Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./den.
Slevy: Dítě do 5 let bez lůžka platí 500,-Kč

Popis stravování

Stravování: Vlastní

Popis ubytování

PopisSANTA MARIA DEL CEDRO - Dvě na sebe navazující letoviska leží v severní části Kalábrie, nedaleko známého městečka Scalea. Dnes jsou tato městečka plná hotelů, apartmánových rezidencí, restaurací a obchodů a splňují tak náročné požadavky návštěvníků, kteří zde zajisté prožijí příjemnou dovolenou.UbytováníREZIDENCE GANDHI** leží cca 50 – 200 m od pláže, s dětským bazénem a přímo v centru městečka Santa Maria del Cedro. V okolí se nacházejí restaurace, bary, pizzérie a různé obchody.

APT TRILO 4 MARE – obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, TV, klimatizace, sociální zařízení, terasa.

APT TRILO 6 MARE - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, TV, klimatizace, sociální zařízení, balkón.Další informaceDěti do 5 roků bez lůžka platí 4.000,-Kč (vč. bus dopravy).

V APT nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, povlečení a deky (pokud není uvedeno jinak).

Úklid provádí většinou klienti sami (pokud není uvedeno jinak).

Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod.Delegát – asistenční telefonní služba.Povinné příplatky (na místě): Závěrečný úklid á 25€/APT. Klubová karta á 15€/os./týden. Kauce á 50€/APT.

Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku (uklizený a nepoškozený).TipVýlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy,… Platí se až na místě.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.