Rezidence La Playa

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie - Scalea
Název ubytování Rezidence La Playa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 160 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Zájezdovým autobusem.

Video, teplé i studené nápoje, tam i zpět se jede nonstop – pouze hygienické přestávky.Do oblasti Kalábrie je většinou klientům z oblasti Kampánie zajištěn italský transfer.Při spojení termínů je příplatek za bus dopravu 1.400,-Kč/os.
Cena nezahrnuje: Povinné příplatky (na místě):

- závěrečný úklid á 25€/APT

- kauce 50€/APT

- klubová karta á 15€/os./týdenPobytová taxa:

v roce 2020 se bude na místě pobytu vybírat taxa ve výši cca 1 - 3€/osoba od 10 let/den.Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./den.
Slevy: Dítě do 5 let bez lůžka platí 4.000,-Kč.

Popis stravování

Stravování: Vlastní

Popis ubytování

PopisSCALEA - historické městečko u Tyrhenského moře cca 240km pod NEAPOLÍ. Nedaleko je překrásný záliv POLYCASTRO s ostrovem DINO. Má velice dobrou vybavenost. Pláž je upravená, převážně písčitá nebo oblázková.UbytováníUbytování je v REZIDENCI LA PLAYA - leží přímo v centru městečka, cca 100 m od pláže a 300 m od historického centra. V okolí jsou nehlídaná parkoviště. Jednoduše zařízené APT BILO 4/6 se nacházejí v 1. patře (obývací místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, pokoj v patře s manželskou postelí a 2 lůžky, TV, sociální zařízení, balkón).Další informacePobytová taxa: v r. 2020 se bude na místě pravděpodobně vybírat taxa ve výši 1-3€/os. od 10 r./noc.V APT není povlečení lůžek, deky, věci osobní a hygienické potřeby, ručníky.

Povinný příplatek na místě za závěrečný úklid á 20€/APT. Na místě se platí kauce 50€/APT.

Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku.

Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod.Delegát – asistenční telefonní služba.Výlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy, atd. Platí se až na místě.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.