Rezidence Marilleva 1400 - Marilleva 1400

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Marilleva-Folgarida, Marilleva 1400
Ubytování Rezidence Marilleva 1400
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence Marilleva 1400 je situovaná v centru lokality Marilleva 1400 – jedinečná pozice, přímo na sjezdovkách a pár metrů od lanovek Marillevy 1400, velmi pohodlné pro náruživé lyžaře, kteří mají k dispozici přes 140 km sjezdovek, lanovkami a sjezdovkami spojenými s Madonnou di Campiglio a Pinzolo.

Vybavení a služby:
apartmány jsou vybaveny TV, vlastním soc. zařízením a kuchyňskou linkou

Ubytování:
MONO 2 - apartmán pro 2 osoby – jedna místnost s malým kuchyňským koutem, jídelní stůl, rozkládací pohovka pro 2 osoby anebo jednolůžko s dalším vysunovacím lůžkem; rozkládací křeslo anebo další jednolůžko; koupelna; 20 m2
MONO 4 - apartmán pro 3-4 osoby – jedna místnost s malým kuchyňským koutem, jídelní stůl; rozkládací pohovka pro 2 osoby anebo jednolůžko s dalším vysunovacím lůžkem; patrová postel v některých případech částečně oddělena dřevěnou zástěnou, koupelna; většinou s balkonem; 22/25 m2.
BILO 4 - dvoupodlažní apartmán pro 4-5 osob – přízemí: obývací část s kuchyňským koutem a jídelním stolem; rozkládací pohovka pro 1 osobu anebo jednolůžko; první patro: patrová postel; místnost s manželským lůžkem oddělená dřevěnou přepážkou popř. nábytkem; koupelna; 40 m2.
BILO 5 - dvoupodlažní apartmán pro 4-5 osob – přízemí: obývací část s kuchyňským koutem a jídelním stolem; rozkládací pohovka pro 1 osobu anebo jednolůžko; první patro: patrová postel; místnost s manželským lůžkem oddělená dřevěnou přepážkou popř. nábytkem; koupelna; 40 m2.
BILO 6 - apartmán pro 5-6 osob – obývací část s kuchyňským koutem – jídelní stůl; jednolůžko s druhým vysouvacím lůžkem anebo rozkládací pohovka pro 2 osoby; místnost s manželskou postelí; pokoje jsou oddělené dřevěnými přepážkami s posuvnými dveřmi anebo bez, popř. nábytkem; koupelna.
TRILO 6+1 - patrový apartmán, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným lůžkem, v patře 2 ložnice s manželským lůžkem, v chodbě patrová postel, pokoje jsou oddělené dřevěnými zástěnami s posuvnými dveřmi či nábytkem, balkon
TRILO 7 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, pokoje jsou oddělené dřevěnými zástěnami s posuvnými dveřmi či nábytkem, balkon

Vzdálenosti:
přímo na sjezdovce, 100 m od lanovky Marilleva 1400

Popis stravování

vlastníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.