Ritter

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Milano
Název ubytování Ritter
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem od 4 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Natour
Popis ubytování

UbytováníJe zde celkem 88 pokojů, které jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, telefonem, připojením na internet, TV, telefonem, vysoušečem vlasů.Vybaveníbar, snídaňová místnost, pokojová služba, 24hodinová recepce, výtah, úschovna zavazadel, prádelna, parkoviště v blízkosti hoteluDalší informaceVýše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Popis lokality ubytování

MístoMiláno je druhé největší město Itálie a nejvýznamnější obchodní centrum na severu země. Milano je centrum obchodu, módy a umění, spojované se značkami jako AC Milano či Giorgio Armani.
Navštivte zde středověké centrum s mnoha historickými památkami. V centru Milana na náměstí Piazza Duomo se nachází monumentální gotická katedrála (Duomo), která je třetí největší katedrálou na světě a největší katedrálou Itálie. Operou světově proslulé je divadlo La Scala. Hned vedle něj můžete zhlédnout a navštívit pasáž ze železa a skla zvanou Gallerie. V Milanu se nachází spousta muzeí a galerií, např. nejznámější galerii Breza.
Nenechte si také ujít renesanční hrad Sforza či kostel Santa Maria delle Grazie, kde se nachází freska Poslední večeře, jedno z nejznámějších děl Leonarda da Vinciho.PolohaHotel Ritter se nachází v historickém a uměleckém centru města, ve čtvrti Brera s mnoha butiky, antikvariáty a historickými krásami.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Expo 2015 v Miláně končí, uměním a módou žije město dál Miláno během Expa 2015 zkrásnělo. Obdiv si zaslouží hlavně architekti a umělci. Byl dobudován park futuristické architektury, revitalizována náplavka, otevřena nová trasa metra, pěší zóna obohacena o umělecké atrakce a uspořádány výstavy na téma Expa 2015 „Výživa pro planetu, energie pro život“.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.