Riva del Sole

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Název ubytování Riva del Sole
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 14 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel má ideální polohu a je příjemným místem pro strávení Vaši dovolené. Do Poseidonových lázní je možno dojít pěšky z hotelu.

Popis ubytování

VybaveníPěkný zrenovovaný rodinný hotel ležící na strategickém místě, poblíž pláže Citara (cca 200 m). Kolem vstupní brány do hotelu vede silnice k pláži a k Poseidonovým zahradám. Hotel má vlastní menší soukromou pláž. Patří mezi oblíbené z naší nabídky.
Ubytování
38 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, centrálním topením, většina s balkonem či terasou, klimatizace za příplatek. Třílůžkové pokoje a pokoje s dětskou postýlkou jsou pouze s výhledem na moře, jednolůžkové pokoje jen s oknem. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
Polopenze, snídaně - kontinentální, večeře - výběr z menu.
Služby a vybavení
1x venkovní sladkovodní bazén, 1x krytý menší bazén s teplou minerální vodou a hydromasáží (cca 36°C), 1x krytá vířivka, recepce, restaurace, bar, TV-SAT místnost, parkoviště, WiFi zdarma (hala), terasa s lehátky a slunečníky s přímým vstupem na pláž (po schodech).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.