Severní Dolomity - penzion Schirmerhof / č.2071

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 4 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

PLOSE – KRONPLATZ – GITSCHBERG – VAL GARDENA - SELLA RONDA
Skvělé lyžování v Dolomitech s ubytováním v oblíbeném a cenově příznivém penzionu Schirmerhof. Romantická vesnice Natz ve které se nachází Schirmerhof je ideálním východiskem pro lyžování v dolomitských lyžařských střediscích regionu Eisacktal. Zde patří vynikající vysokohorské lyžařské středisko Plose (nadmořská výška 1.100 – 2.450 m, přes 60 km sjezdovek, nejdelší sjezdovka v Dolomitech) a neustále modernizované středisko Gitschberg – Jochtal (1.300 - 2.512 m, 50 km sjezdovek). Obě střediska jsou vzdálena cca 15 km od Natzu a platí na ně zvýhodněný skipas Eisacktal. Jen 30 km od Natzu (po dobré, údolní silnici) se nachází kouzelný Kronplatz, největší a nejlepší lyžařské středisko v severních Dolomitech. Superstředisko Kronplatz patří pod Dolomity Superski, má moderní lanovky, 100% sjezdovek je pod umělým zasněžováním. Najdete zde více než 110 km výborných tratí. Nadmořská výška 2.250 m a doslova obrovské množství sněhových děl zajišťují skvělé lyžařské podmínky pro celou zimní sezónu. 42 km od Natzu se nachází slavná Val Gardena s proslulou lyžařskou houpačkou Sella Ronda (hodně přes 200 km sjezdovek). Také toto exklusivní středisko patří pod skipas Dolomiti Superski. Dobře dostupné je také 41 km vzdálené středisko Alta Badia.

UŠETŘETE - DOPORUČENÍ CK:
Pro lyžování v této oblasti je cenově ideální málo známý skipas Kombiskipass Eisacktal (ceník viz níže):
Je levnější než známý skipas Superski, můžete na něj 2 – 3x navštívit superstřediska jako Val Gardena, Kronplatz, projet Selle Rondu. Další dny lyžujete na krásných střediscích Plose a Gitschberg nedaleko Natzu.


{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-Gitschberg-Jochtal}}
{{clanek:skimapa-sella ronda}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}

{{clanek:cenik-dolomiti-eisacktal}}
{{clanek:cenik-dolomiti-superski}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca z:Brna 640 kmPrahy 600 kmOstravy 810 km

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bufetuvečeře roznášená o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: pěkný penzion Schirmehof leží cca 200 m od centra Natzu. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí. Od roku 1999 je pravidelným cílem autobusových zájezdů CK TURISTA. Účastníky byl vždy dobře hodnocen (především na **pension je zde mimořádná strava). K návštěvě vybízí mimo blízkých lyžařských středisek také nedaleké, čarokrásné město Brixen (s aquaparkem). Velmi oblíbený (často vyprodaný) a také jeden z nejbližších penzionů v Dolomitech.VYBAVENÍ: jídelna, menší bar, nádherná sauna, parkoviště. Wi-Fi ve společných prostorách.POKOJE: dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1 – 2 přistýlek) - všechny se sprchou a WC.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.