Silvestr na Ischii Royal Palm

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Název ubytování Silvestr na Ischii Royal Palm
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 14 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

I na Silvestra se můžete koupat v termálních bazénech pod širým nebem nebo dokonce v moři s teplými prameny v zálivu Sorgeto

Popis stravování

polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Popis ubytování

VybaveníLuxusní a velmi prodávaný hotelový komplex se rozkládá v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara (cca 10 min pěšky). Hotel nabízí dlouhodobě kvalitní služby a je propojen překrásnou zahradou s hotelem San Marco. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény. Pláž Cava dell’Isola se nachází cca 300 m.

Popis lokality ubytování

PolohaNejvětší obec ostrova ISCHIA - Forio se rozkládá na celém západním pobřeží ostrova. Vzhledem ke své poloze u otevřeného moře bylo Forio ve středověku vystaveno mnoha zničujícím útokům pirátů. Z bývalých strážních věží je nejznámější nejstarší věž Il Torrione v přístavu, která se stala jedním ze symbolů města. Nejvýznamnější z mnoha kostelů ve Foriu je San Vito, který je zasvěcen patronu města. Jeho svátek se slaví v polovině června. Nejznámějším kostelem ostrova je však bezpochyby Santa Maria del Soccorso na malém mysu za přístavem, který vyprovází již od raného středověku místní rybáře a námořníky při jejich cestách po moři. Tento symbol Foria se proslavil díky fi lmu Nebožtíci přejí lásce. Forio je nejoblíbenějším cílem turistů díky své poloze a velkému množství písečných pláží - Citara,Cava dell´Isola, Chiaia, San Fracesco. Honosí se největším termálním parkem Giardini Poseidon, který se rozkládá v zátoce Citara na celkové ploše 60.000 m2. Milovníkům botaniky se nabízí překrásná zahrada La Mortella či kaktusová zahrada Giardini Ravino.
Zajímavými přírodními scenériemi a symboly jsou „Zamilované kameny“, středověké
strážní věže či tufový „Orel“ atd..Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.