Silvestr na Ischii San Marco

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Název ubytování Silvestr na Ischii San Marco
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 22 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

I na Silvestra se můžete koupat v termálních bazénech pod širým nebem nebo dokonce v moři s teplými prameny v zálivu Sorgeto

Popis stravování

polopenze, snídaně - bufet, večeře – salátový bufet, výběr z menu.

Popis ubytování

Vybavení80 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem, minibarem, fénem, klimatizací (cca polovina června – polovina září), sejf za poplatek. Pokoje jsou v komplexu, rozmístěné v několika budovách i v zahradě, např. Caterina Beach, Veneziana a dalších. Pokoje s výhledem na moře a s balkónem nebo terasou za poplatek.

Popis lokality ubytování

PolohaNejvětší obec ostrova ISCHIA - Forio se rozkládá na celém západním pobřeží ostrova. Vzhledem ke své poloze u otevřeného moře bylo Forio ve středověku vystaveno mnoha zničujícím útokům pirátů. Z bývalých strážních věží je nejznámější nejstarší věž Il Torrione v přístavu, která se stala jedním ze symbolů města. Nejvýznamnější z mnoha kostelů ve Foriu je San Vito, který je zasvěcen patronu města. Jeho svátek se slaví v polovině června. Nejznámějším kostelem ostrova je však bezpochyby Santa Maria del Soccorso na malém mysu za přístavem, který vyprovází již od raného středověku místní rybáře a námořníky při jejich cestách po moři. Tento symbol Foria se proslavil díky fi lmu Nebožtíci přejí lásce. Forio je nejoblíbenějším cílem turistů díky své poloze a velkému množství písečných pláží - Citara,Cava dell´Isola, Chiaia, San Fracesco. Honosí se největším termálním parkem Giardini Poseidon, který se rozkládá v zátoce Citara na celkové ploše 60.000 m2. Milovníkům botaniky se nabízí překrásná zahrada La Mortella či kaktusová zahrada Giardini Ravino.
Zajímavými přírodními scenériemi a symboly jsou „Zamilované kameny“, středověké
strážní věže či tufový „Orel“ atd..Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.