Ski Safari Dolomity

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Dolomity, Kronplatz, Alta Badia (Sella Ronda), Drei Zinnen D
Ubytování Hotel Sigmunderhof
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžařská střediska Kronplatz, Alta Badia (Sella Ronda) a Drei Zinnen Dolomiten, komfortní hotel 3* s vynikající jihotyrolskou polopenzí a saunovou relaxační oázou.

Popis stravování

Typická jihotyrolsko - italská kuchyně s volitelným menu (snídaně - bufet, večeře - předkrm, polévka, hlavní chod, dezert, salátový bufet). Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí odjezdový den snídaní. Nedělní menu.

Popis ubytování

UbytováníKomfortní rodinný hotel 3* s vynikající kuchyní, dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a trezorem.
V hotelu je stylová restaurace a denní kavárna. Využití relaxačních prostor (finská a bylinková sauna, parní lázeň a infračervená kabina, čajovna, vodní lůžka atd.) v ceně zájezdu. Výtah, volná wifi.

Popis lokality ubytování

SKI Safari DolomityTento lyžařský zájezd kombinuje možnost lyžování ve střediscích Drei Zinnen Dolomiten a Kronplatz s propojením do oblasti Alta Badia a na okruh Sella Ronda. Novým vlakovým spojením se přiblížily obě lyžařská střediska Kronplatz a Drei Zinnen Dolomiten. V půlhodinových intervalech odjíždí lyžařský Pustertal Express z údolní stanice Ried/Kronplatz na novou stanici Vierschach přímo u lanovky Helm. S kartou hosta je použití dráhy Pustertal Express zdarma. 5 lyžařských areálů Helm, Rotwand, Stiergarten, Kreuzbergpass a Col d´la Tenda tvoří skvělé lyžařské středisko Drei Zinnen Dolomiten - 100 km sjezdovek ve výšce 1.130 – 2.200 m. (38 km modré, 43 km červené, 12 km černé) a 20 lanovek umožní perfektní lyžování s jistotou sněhu. Kronplatz, známé a oblíbené jihotyrolské lyžařské středisko, nabízí 21 kabinových a 5 sedačkových lanovek a 116 km sjezdovek. Ke Kronplatzu jezdí každou půlhodinu zdarma skibus přímo z parkoviště našeho hotelu. Do střediska Corvara v Alta Badia s přímým nástupem na okruh Sella Ronda dojdeme za hodinku z hotelu naším autobusem. Co více si přát k perfektní lyžařské dovolené!

Program zájezdu

1. den:

Ranní odjezd z Liberce, nástupní místa. Odpoledne příjezd do hotelu, ubytování, využití relaxačních prostor hotelu, večeře.

2.-5. den:

Lyžování v lyžařských střediscích Kronplatz, Drei Zinnen Dolomiten, Alta Badia a na okruhu Sella Ronda. Poslední den v podvečer odjezd do ČR.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.