Sole Navene

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lago di Garda, Malcesine
Název ubytování Sole Navene
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 915 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený hotel zrekonstruovaný před letní sezónou 2016 je vyhledávaný rodinami s dětmi, které chtějí strávit poklidnou dovolenou u impozantního jezera Lago di Garda. V okolí je možné využít bohatou škálu vodních sportů, třeba windsurfing, kite surfing, plachtění a další. Přímo u hotelu v pěkné zahradě je bazén s relaxační loukou.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Dopravní spojeníVzdálenost z Prahy: 750 km, z Brna: 830 km.Vybavenímoderní hotel, před letní sezonou 2016 zrenovovaný; 56 pokojů, recepce, restaurace, bar, kavárna, společenská místnost, Wi-Fi (za poplatek), bezpečnostní schránka, sluneční terasa, výtah; garáž 5 €/den.Dvoulůžkové pokoje DZtyp Comfort; klimatizace (červen-září), TV/satelit, trezor (5 €/3 dny resp. 10 €/týden), telefon, fén, sprcha/WC.DZLtyp superior; s balkonem a bočním výhledem na jezero.DZBtyp Panorama; s balkonem a výhledem na jezero.DZFtyp Family; s balkonem a výhledem na jezero.Suity SUtyp Suite panorama; s balkonem a výhledem na jezero.Stravováníall inclusive: snídaně formou bufetu, obědový bufet s teplými a studenými pokrmy. Odpoledne káva/čaj a pečivo (16-17 hod.). Servírovaná večeře s výběrem a předkrmovým a salátovým bufetem. 1x týdně večerní grilování. Nealkoholické nápoje, pivo, voda, víno, káva/čaj (12-22 hod.).Zábava v ceněv ceně: v zahradě bazén s relaxační loukou, lehátky a slunečníky (dle dostupnosti). Za poplatek: windsurfing, plachetnice, kánoe a další vodní sporty na pláži, škola přímo v hotelu a na pláži.Tipy a radypobytová taxa se platí v místě. Domácí zvíře 10 €/den (na vyžádání předem).

Popis lokality ubytování

Polohav oblíbeném letovisku Malcesine, v části Navene, pláž 30 m (oddělená pobřežní silnicí a přístupná podchodem), bary a restaurace 600 m, historické centrum Malcesine 4 km, zastávka autobusu u hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.