To nejlepší z Florencie (letecky z Ostravy – Krakova)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Florencie
Ubytování Hotel 3* ve Florencii
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 14 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Florencie. Jako ve snu se ocitnete u dokonale vytesaného Davida, spatříte skvosty galerie světa Uffizi, zaskočíte za rodinou Mony Lisy a ochutnáte vynikající italskou kuchyni. Vypravte se s námi do kolébky renesance i srdce Toskánska a poznejte úchvatnou Florencii!

Program zájezdu

1. den

Odjezd transferem z Ostravy na letiště do Krakova – transfer je v ceně zájezdu. Přílet na letiště, odjezd transferem na ubytování do Florencie, dle letového řádu možnost prohlídky s průvodcem nebo pouze ubytování.

2. den

Ráno začneme u nejstaršího florentského kostela – baziliky sv. Lorenza a prohlédneme si zde Medičejskou kapli – monumentální pohřebiště členů rodu Medici. Podíváme se na Palazzo Pitti a kostel Santa Croce. Po obědě bude možnost návštěvy jedné z nejslavnějších galerií světa Uffizi. Vstupenky je možné objednat předem. Pro ty, kteří galerii navštívit nechtějí, bude dostatek času na nákupy či prohlídky interiérů některých z mnoha pamětihodností tohoto města. Večer můžeme jít společně do typické restaurace a ochutnat místní speciality, vše záleží na vzájemné dohodě.

3. den

Po snídani zahájíme prohlídku Florencie. Navštívíme známá místa jako kostel Santa Maria Novella, Piazza Duomo, kostel Santa Maria del Fiore, Campanile di Giotto a Battistero e Cupola di Brunelleschi. Poté bude dostatek volného času na oběd, fotografování, nákup suvenýrů a hlavně na nasávání atmosféry tohoto jedinečného města. Odpoledne budeme pokračovat v prohlídce – Palazzo Vecchio, Loggia dei Lanzi a Gallerii dell'Accademia. Ve večerních hodinách návrat na hotel nebo možnost večeře v jedné z místních trattorií.

4. den

Po snídani odjezd transferem na letiště. V závislosti na čase odletu možná prohlídka Pisy. zhlédnutí slavné šikmé věže v Pise, Piazza dei Miracoli a Camposanto Monumentale - zavazadla bude možné ponechat v transferu, který bude hlídán řidiči). Poté odjezd na letiště, přílet do Krakova a transferem zpět do Ostravy. (Pokud je čas odletu nebo příletu adekvátní, navštívíme  Pisu, bohužel letecké společnosti tyto časy občas mění, takže i když bychom rádi, nemůžeme tuto prohlídku garantovat).

Informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění

EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: Uffizi Gallery Dospělý 660 KčDítě 410 KčStudent 540 KčZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.