Torre Moresca

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Olbie
Název ubytování Torre Moresca
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 15 496 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Torre Moresca se nachází v malém městečku Cala Liberotto. Je v klidné oblasti a obklopen borovým lesem, vzdálen cca 14 km od města Orosei, kde najdeme spoustu barů, restaurací a obchodů. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 80 km. 

Pláž
Hotel Torre Moresca se nachází cca 150 m od krásné, široké, písečné pláže Cala Ginepro. Na pláži je vyhrazená část pro hotelové hosty - hosté mají k dispozici zdarma 2 lehátka a slunečník ve 3. řadě (vždy na 1 pokoj). Za první řadu je poplatek cca 120 EUR/týden, za druhou řadu je poplatek cca 105 EUR/týden. Plážové osušky jsou k dispozici za poplatek cca 2,50 EUR/den (+ vratná záloha  cca 20 EUR).

Vybavení
24hodinová recepce, restaurace (pokrmy místní, středomořské a mezinárodní kuchyně), hlavní bar (07:00 - 24:00) a plážový bar (09:00 - 18:00). Hlavní bazén - lehátka a slunečníky (zdarma), plážové osušky jsou k dispozici na recepci za poplatek cca 2,50 EUR/den (+ vratná záloha  cca 20 EUR).

Pokoje
V hotelu Torre Moresca je 210 vkusně zařízených pokojů. Dvoulůžkové standardní pokoje (o rozloze cca 14 m²) - pro max. 2 dospělé osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, mini barem (konzumace za poplatek), trezorem (zdarma).
K dispozici jsou také třílůžkové pokoje (o rozloze cca 18 m²) s možností přistýlky v podobě normální postele a čtyřlůžkové pokoje (o rozloze cca 22 m²) s možností přistýlky v podobě patrové postele. Většina pokojů má balkon. Možnost zapůjčení dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive Light: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. K obědům a večeřím je zdarma: voda, domácí víno a pivo. Během dne (11:00 - 12:00 a 17:00 - 18:00) občerstvení v hotelovém baru. Vybrané nealkoholické nápoje, káva, vybrané pivo a víno k dispozici v hotelovém baru od 10:00 - 22:00. Ostatní nápoje za příplatek.

Sport a zábava
Hotel Torre Moresca nabízí širokou škálu animací, mimo jiné: různé hry, lekce tance, aerobic, tematické večeře, večerní show. Hotel má k dispozici dobře vybavenou posilovnu. Navíc: plážový volejbal, malé fotbalové hřiště, tenis, stolní tenis, boccia. Pro děti: hotelový mini klub (4-7 a 8-14 let) a 6x týdně FIGLOKLUB s polským animátorem.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 2 EUR/hod., cca 15 EUR/týden).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.torremoresca.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí přímo v hotelu (cca 2 EUR/os./den).

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/sardynia-region-olbii/torre-moresca

Náš názor
Hotel Torre Moresca je ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout od každodenního shonu a dopřát si zábavu v hotelu díky bohatému animačnímu programu. Velkou výhodou je široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, který určitě ocení i nejmenší hoteloví hosté. Díky pokojům 2 + 2, výhodnému programu All Inclusive a bohatému animačnímu programu doporučujeme pro rodinnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1
Odlety z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow na zvoleném letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na www.r.pl/rozklady. Po příletu se setkáte s delegátem a následuje transfer do hotelu.
Upozornění! Klienti, kteří přiletí na Sardínii pozdě večer, nebudou mít ten den večeři.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a na fakultativní výlety.

Den 8 (nebo15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letišti, odlet do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště-hotel-letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výhody, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování a nápoje nad rámec uvedený v popisu stravování a další osobní výdaje.Výlety v okolíCOSTA SMERALDA (SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ) - NURAGHE a TOMBA DEI GIGANTI (cena cca 70 EUR)
Jeden den, dvě tváře Sardinie. Výlet do jednoho z nejznámějších a nejhezčích míst světa - na Smaragdové pobřeží. Během našeho výletu navštívíme Porto Cervo, městečko které je srdcem Costa Smeralda, jemuž dominuje magická a výjimečná atmosféra. Budete moci obdivovat jachty ukotvené v malebném turistickém přístavu, vily hvězd a kouzelná zákoutí tohoto výjimečného místa. Počítá se i s volným časem na nákupy v renomovaných buticích, procházkou městem či chvilkou na chutný aperol spritz. 

KORSIKA - BONIFACIO (cena cca 99 EUR)
Korsika nazývaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl navštívit každý, kdo miluje nádherné výhledy a útulná městečka. Zveme Vás na jednodenní výpravu do nejhezčího města na Korsice – Bonifacia. Vyplouváme z přístavu v Santa Teresa di Gallura. Plavba lodí trvá asi 50 minut. Bonifacio, situované na vysokém útesu, nás již v přístavu uvítá dech beroucími výhledy. Během našeho výletu navštívíme městečko na palubě turistického vláčku (za poplatek cca 5 EUR), díky němuž dojedeme do horní části města obklopeného obrannou zdí. Kromě toho bude čas na procházku zákoutími města, na nákupy v různých obchůdcích či na posezení v jedné z malebně položených hospůdek a rozplývat se krásnými výhledy.

SOUOSTROVÍ LA MADDALENA - "DOLCE FAR NIENTE" - V NÁDHERNÉ SCENÉRII- cena cca 70 EUR (dle umístění hotelu)
Jedna z atrakcí, kterou jsme pro Vás připravili je plavba po nádhreném souostroví La Maddalena. Začátek výletu je v osadě Palau nebo Baja Sardinia. Na palubě lodi strávíme většinu našeho dne, budeme mít příležitost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa při poznávání souostroví La Maddalena, které se skládá ze sedmi hlavních ostrovů (La Maddalena, Caprera, Santo Stefano, Spargi, Budelli, Santa Maria, Razzoli) a nespočetného množství malých ostrůvků. Zátoky, pláže a samozřejmě moře nabízejí nezapomenutelné scenérie a fascinující barvy. Během výletu se zastavíme na ostrově Santa Maria, kde bude čas na nákupy, procházku a poté poplujeme na ostrov Spargi, kde si užijeme lazurovou vodu, nádherné pláže a samozřejmě sardinské slunce. V ceně výletu je občerstvení na palubě lodi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.JinéSARDÍNIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankoy a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu – tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l – cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Poštovní služby
Známka na pohled stojí asi 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel – to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména kvůli jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Santa Teresa
Santa Teresa di Gallura se nachází na nejsevernějším místě Sardinie, několik kilometrů jižně od Korsiky. Je to jedno z nejkrásnějších míst ve Středozemním moři s nádherným pobřežím a plážemi (např. pláž Rena Bianca).

Baja Sardinia
Nachází se v půvabné zátoce, je ideálním místem k obdivování úchvatného pobřeží, kterým je tento region známý. Město je obklopeno nádhernou kombinací písečných pláží, vertikálních, žulových útesů a malebných skalních průsmyků. Kdysi to byla malá rybářská vesnice - nyní je to letovisko se spoustou barů, restaurací, obchodů a butiků. V tomto nádherném letovisku se nachází také Aquadream, největší vodní park na ostrově.

San Teodoro
Jedno z nejlepších letovisek na Sardinii. Nedaleko městečka se nachází krásná dlouhá písečná pláž La Cinta. San Teodoro je městem, ve kterém lze najít spoustu zábavy, obchodů, restaurací a barů. V hlavní sezóně (červenec a srpen) se v úzkých uličkách města koná tzv. „mercatino serale“ (večerní jarmark).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.