Val di Fassa Sella Ronda - hotel Aida - Skibus u hotelu, lanovky cca 6

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Trentino, Dolomiti Superski - Val di Fassa - Pozza di Fassa
Název ubytování Aida
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stravování
polopenze: snídaně bufet, večeře 3 chody, salátový bufet. Dětské menu na vyžádání.

Popis ubytování

PopisLyžování v Itálii 2017 Val di Fassa Sella Ronda - hotel Aida** - skibus nedaleko hotelu, cca 600 m od areálu Buffaure.

Z Prahy cca 700 km, z Brna cca 760 km

Val di Fassa je jedním z nenavštěvovanějších koutů Dolomit. Kvalita lyžařského menu rozmělněním sjezdovek do několika oblastí nijak netrpí, jen není soustředěno na velkém podnose. Ve Val di Fassa se naskýtá několik příležitostí v rodinných areálech Catinaccio, Buffaure a Alba, či ve všestranném a rozsáhlejším areálu Belvedere-Col Rodella. Ten je přímo na trase safari okruhu Sella Ronda, jenž je tvořen 4 středisky.

Doporučované trasy: trasa1: hotel - Buffaure, trasa 2: Pozza di Fassa - Campitello di Fassa - Canazei, kde je napojení na okruh Sella Ronda.UbytováníRodinný hotel v centru Pozza di Fassa (obchody, restaurace), cca 600 m od lanovky na vrchol Buffaure a nedaleko lanovky Pera Fassa, skibus u hotelu, nedaleko hotelu běžecké tratě, cca 500 m od Dolomit Thermal Baths.

Ubytování: recepce (provoz cca 8-22 hod.), bar, Wi-Fi v baru zdarma, restaurace/společenská místnost, lyžárna, stolní tenis, terasa.
Pokoje (cca 15 m2) 2 a vícelůžkové s příslušenstvím, TV-SAT, telefon. U hotelu bezplatné parkování. Malý dom. mazlíček povolen (na vyžádání). Rodinné pokoje obvykle s balkónem, rodinné pokoje obvykle větších rozměrů ve srovnání s typem Standard.

Check In: 15-22 hod., Check Out: do 10 hod.

Popis lokality ubytování

nedaleko skibusuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.