Vánoce v Dolomitech - Schirmerhof - skipas v ceně, Poslední Pok...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof **
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 11 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

PLOSE - VAL GARDENA - GITSCHBERG JOCHTAL- KRONPLATZ
Vánoční lyžování v Dolomitech. Lyžařský zájezd přes vánoční prázdniny na nejlepší střediska Dolomit. Slavná Val Gardena (takřka 200 km sjezdovek), nejmodernější středisko Dolomit Kronplatz (nyní již 116 km sjezdovek), velké vysokohorské středisko Plose s nejdelší sjezdovkou (9 km) v Dolomitech (celkem přes 60 km sjezdovek) a nově propojené vysokohorské středisko Gitschberg – Jochtal uspokojí všechny lyžaře.
Ubytování v léty osvědčeném a oblíbeném penzionu Schirmerhof (ve vesničce Natz) se skvělou stravou. Návštěva vánočních trhů v kouzelném Brixenu.

{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-Gitschberg-Jochtal}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}


Popis dopravy:
6.45 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní jihotyrolská strava snídaně formou bufetuvečeře roznášení o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Pension** Schirmerhof se nachází ve vesničce Natz. Je to léty osvědčený a vyhledávaný pension, zejména díky vynikající stravě. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí.VYBAVENÍ: restaurace, sauna, malý bar, W-ifi ve společných prostorách, lyžárna, parkoviště.POKOJE: standardní dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC, některé s možností 1-2 přistýlek

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 6.45 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakouska a Itálie (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd na ubytování a večeři do vánočně vyzdobeného, oblíbeného penzionu nedaleko Brixenu (vesnička Natz).

2. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem na celodenní vysokohorské lyžování na Plose (1.100 – 2.450 m, přes 60 km tratí, nejdelší sjezdovka v Dolomitech). V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do pensionu, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování ve slavném středisku Val Gardena s obrovským množstvím sjezdovek v nadmořské výšce až 2.520 m. V podvečer, po lyžování, odjezd naším autobusem na návštěvu pohádkových vánočních trhů v čarokrásném Brixenu. Dojezd do pensionu, večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování v modernizovaném středisku Gitschberg – Jochtal (1.300 - 2.512 m, 50 km sjezdovek). Obě střediska od zimy 2012 propojena novými lanovkami. Po lyžování návrat naším autobusem zpět do pensionu, večeře.

5. den

Ráno po snídani přejezd naším autobusem na věhlasný Kronplatz (116 km fantastických sjezdovek). Celodenní lyžování. Večer, po lyžování, odjezd přes Korutany, Vídeň, Brno (zde kolem půlnoc).

6. den

Ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.