Vilky di Bes

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardinie, Chia / Domus de Maria
Název ubytování Vilky Di Bes
Typ ubytování Vila
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 5 363 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pláž
Rezidence se nachází jen asi 150-300 metrů od krásné pláže Monte Cogoni s bílým pískem a křišťálově čistým mořem. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek. Tato oblast je známá nádhernými plážemi s dunami a jemným bílým pískem, táhnoucími se do dálky jedna za druhou a velkou pobřežní lagunou, kde celoročně hnízdí růžoví plameňáci.Přístup na pláž procházkou po nezpevněné cestě nebo po schodišti (cca 60 schodů).

Sport a animace
Vodní sporty na okolních plážích, v okolí do 2 km naleznete centrum potápění, surf a kitesurf, 18jamkové golfové hřiště Pitch & Putt, projížďky na koních a možnost využití betonového tenisového kurtu v hotelu Spartivento (rezervace, poplatek € 12/h).

Popis stravování

Stravování Ubytování bez stravování (spotřebiče v kuchyni jsou elektrické, při více spuštěných zařízeních může dojít k výpadku pojistek).Nejbližší obchod je ve vzdálenosti asi 600 m, další cca 3 km.Možnost večeří v blízkém hotelu Spartivento (na rezervaci, za poplatek).

Popis ubytování

UbytováníSTANDARD - se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic a prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, z něhož je vstup na terásku s posezením a výhledem na moře nebo na lagunu. Apartmán má dvě koupelny se sprchou.SUPERIOR - vybavení pokojů je stejné, ale apartmány Superior mají větší zahrádku nebo jsou blíže k moři nebo jsou naopak položeny výše a mají lepší výhled.VybaveníNa pozemku oplocené rezidence je 12 jednoduše vybavených apartmánů o velikosti 60 m² v samostatných přízemních vilkách nebo dvojvilkách. Každý má k dispozici jedno parkovací místo. Klimatizace v ložnici a obývacím pokoji. Kuchyňský kout s malou podstavnou ledničkou, el. varnou deskou a varnou konvicí a nádobím není vybaven troubou ani myčkou nádobí; hosté mohou využít prádelnu blízkého hotelu Spartivento (orientační cena 8kg €20-25).Min. obsazenost 4 os., max. 5 dospělých nebo 4 + 2 děti do 12 let. Možnost dětské postýlky (zdarma, nutno objednat při rezervaci).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.