Villa Las Tronas Hotel & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardinie, Alghero
Ubytování Villa Las Tronas Hotel & Spa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 21 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pláž
Pobřeží celého poloostrůvku je skalnaté, přímo z hotelové zahrady je vstup do moře po schůdcích. Hosté mohou též využít malou písečnou veřejnou pláž vzdálenou asi 30 m, ta však nenabízí plážový servis ani jiné služby. Z druhé strany hotelu se nalézají skalnatá plata se vstupem do moře a barem. Hlavní městská pláž s jemným bílým pískem vzdálená 2,5 km po promenádě je dostupná autem či linkovým autobusem.

Speciální nabídky
Dítě do 3 let včetně postýlky zdarma;Malé zvíře - zdarma.

Sport a animace
Přímo v hotelu je možné zahrát si biliard či půjčit jízdní kola (kola zdarma během dne, ne večer). Alghero je vyhledávané především milovníky vodních sportů ale najdete zde velmi širokou nabídku i dalšího vyžití - jízda na koni, golf, tenis, adrenalinové sporty, půjčovny lodí a člunů ad. V hotelu rádi zajistí rozmanité fakultativní výlety.

Popis stravování

Stravování Ubytování se snídaní formou bufetu. Indiviudálně na místě možnost obědů a večeří, často servírovaných při svíčkách a s živou hudbou v hotelové restauraci či na terase (závisí na konkrétní poptávce a obsazenosti hotelu).

Popis ubytování

UbytováníKaždý z celkem 25 pokojů má svůj nezaměnitelný a originální styl, všechny jsou zařízeny historickým nábytkem a plně vybaveny k maximální spokojenosti hostů (klimatizace s individuální regulací,TV/Sat, minibar, trezor, Wi-Fi). Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání zdarma.STANDARD s výhledem do parku, s výhledem na moře, s terasou a výhledem na moře či s výhledem na pobřeží (rohový pokoj)SUITE s výhledem na moře, s výhledem do zahrady nebo s terasou a výhledem na mořeLIBECCIO SUITE: (35 m²) výhled na moře;MAESTRALE SUITE (60 m² + terasa 50 m²) výhled na moře a terasa s hydromasážní vanou;ZEFIRO - EXECUTIVE SUITE (pokoj 95 m² + terasa 50 m²) výhled na moře a terasa s hydromasážní vanou;Check-in 14:00; check-out 12:00, Late check-out možný, na vyžádání, za poplatek.VybaveníSoučasní majitelé přestavěli vilu na luxusní hotel se zámeckou atmosférou. Hotel je zasazen do pečlivě udržované zahrady. Klientům je k dispozici non stop recepce s trezorem, restaurace (večer s komorní živou hudbou), bar, wellness centrum, venkovní bazén s mořskou vodou s panoramatickým výhledem na moře vybavený lehátky a slunečníky, nehlídané parkoviště v hotelové zahradě, malé molo a heliport.Wi-Fi připojení k internetu v hotelové hale i na pokojích je zdarma.Malí psi akceptováni na vyžádání, zdarma.

Popis lokality ubytování

CharakteristikaFONTI:http://www.sardegnaturismo.it/it/punto-di-interesse/algherohttp://www.qspiagge.it/recensioni/alghero/http://www.alghero-turismo.it/it/--------------------INFORMAZIONI GENERALIAlghero è stata dominata per secoli dalla Catalogna, di cui conserva intatte le tradizioni e la lingua. Viene chiamata la capitale della Riviera del Corallo, per la grande quantita' di pregiato corallo rosso che viene diffusamente lavorato e commercializzato. A soli 10 km dall'aeroporto di Alghero-Fertilia, si trova sulla costa nord-occidentale dell'isola e ha una fortissima vocazione turistica.NATURALa spiaggia Le Bombarde è caratterizzata da morbida sabbia chiara con fondali che digradano dolcemente. Il mare verde e cristallino e la sua facilita' di accesso la rendono una delle piu' frequentate della zona.La spiaggia di Maria Pia, a circa 1 chilometro dal centro cittadino, si distende per circa due chilometri di fronte ad una bellissima pineta.DA VISITAREAlghero presenta il fascino tipico di un antico borgo catalano sul mare, dalle sue murasecolari e le stradine acciotolate. La storia si fonde poi con gli itinerari dello shopping, con le sue botteghe artigiane e le boutique esclusive. Si raccomanda la visita al borgo antico di Bosa, che si adagia alla valle del fiume Temo a circa 45 km piu' a sud di Alghero. E' stato recentemente nominato il secondo borgo piu' bello d'Italia.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.