Villa Svizzera

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia - Lacco Ameno
Název ubytování Villa Svizzera
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 12 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Villa Svizzera vítá své klienty s noblesou a elegancí sobě vlastní a nabízí nádherné pohledy na městečko Lacco Ameno.Venkovní bazén s mořskou vodou je situován v zahradě s mnoha květinami a palmami.Vnitřní bazén a welness služby hotelu jsou dalšími výhodami tohoto hotelu.

Popis ubytování

Vybavení77 pokojů, které jsou vybaveny nábytkem v typickém ischitánském stylu, soc. zařízením, telefonem, centrálním topením, TV-SAT, minibarem, většina má terasu nebo balkón.

Popis lokality ubytování

PolohaLacco Ameno je jedno z nejslavnějších měst ostrova s velkolepými moderními zařízeními pro termální koupele. S 2,07 km2 a 4.500 obyvateli je nejmenší osídlenou osadou ostrova. Rozmanité prameny, jako např. Regina Isabela nebo Santa Restituta mají velmi teplou, silně radioaktivní vodu s alkalickým chlor-sulfát-soda spojením. Město se rozprostírá kolem malé zátoky a na svazích mysu Monte Vico. Nacházela se zde, jak dokazují četné nálezy uložené v archeologickém muzeu, v 8.stol.př.n.l. 1., řecká osada - Pithecusa. Naproti pláži vyčnívá z moře sopečná vyvřelina, která se se svou zvláštní podobou houby stala symbolem Lacco Amena. Poutní místo Santa Restituta má vedle kostela novějšího data menší kostel z 9. stol., který byl později slohově přetvořen. Velmi zajímavá jsou pod kostelem ležící krypta s troskami dřívější baziliky ze 6. nebo 5. stol. Zde byly uloženy ostatky sv. Restituty, která se stala ve svém mladém věku obětí 1. křesťanského pronásledování. Její mrtvola byla odhalena 17. května r. 304 na lodi, která ztroskotala v zálivu San Montano. Tato mučednice je ještě dnes velmi uctívána a její tajuplná cesta lodí se každý rok slaví veslařskými závody, procesími a ohňostroji za velké účasti věřících celého ostrova. Lacco Ameno má archeologické muzeum, ve kterém jsou dokumentovány dějiny ostrova od nejstarších dob. Celkem je zde přes 10 000 nálezů, které pocházejí z ostrova Ischia, Procida a Vivara. Velkou část vystavovaných materiálů nalezl vědec G.Buchner, který svou celoživotní práci věnoval archeologickým objevům ostrova. Lacco Ameno je určitě vhodné místo pro toto muzeum, neboť právě zde bylo založeno Řeky první osídlení na mysu Monte Vico.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.